1.SC Znojmo vs. SFC Opava

Česká republika -> Fotbalová národní liga     PRO PŘEDPLATITELE!

Znojmo v minulém ročníku Fotbalové národní ligy bylo a podzim s přehledem nejsilnější klub. Jarní část tým nezvládl a tak na úkor Znojma se do nejvyšší soutěže dostala Karviná.  Této sezóně Fotbalové národní ligy mělo Znojmo asi nejtěžší možný los. Hned první kolo doma s Ostravou s výsledkem 1:1. Ve druhém kole vyrazilo Znojmo do Vlašimi odčinit jarní domácí porážku 0:4. A povedlo se. Dle našich předpokladů Znojmo vyhrálo 5:2, článek zde.

SFC Opava v minulém ročníku Fotbalové národní ligy skončil na 11. místě a v tomto roce by tomu nemělo být moc jinak. Start do soutěže se však nyní Opavě vydařil. V prvním kole Opava překvapila na půdě Olomouce remízou 1:1. Ve druhém kole pak v severomoravské derby porazila doma s přehledem Frýdek Místek 4:2.

Oba dnešní soupeři mají tedy po dvou kolech 4 body a skóre téměř identické Znojmo 6:3, Opava 5:3. V posledním vzájemném zápase 13. listopadu 2015 ve Znojmě vyhráli domácí 3:1. V květnu tohoto roku zvítězilo Znojmo v Opavě 3:2. Vzhledem k postavení tabulce dnešních soupeřů kurz na Znojmo jde i nahoru. My však věříme výhře domácích a +2,5 gólu.

 

Jan E – verifikován

Tip: 1

Kurz: 2,00

 

Jan E – verifikován

Tip: +2,5 gólu

Kurz: 1,65