O nás

O Ticbet.com

cropped-ticbet_logo.jpgTento web byl vytvořen za účelem poskytování informací o dění ve sportu, zejména pak z pohledu sázkařů, ale nejen pro ně. Snažíme se pro každý námi vybraný zápas najít nejaktuálnější informace ze zákulisí, o dění v klubu, přestupy, zranění, počty žlutých karet, prostě vše relevantní pro dané utkání. Aby každý článek obsahoval kvalitní informace, musíme procházet mnoho různých zpravodajských, statistických, ligových, i klubových stránek a jejich různých informačních kanálů, sociálních sítí atd.

Je to práce, kterou každý „profesionální“ sázkař zná a dělá. A tak i ví, jak moc je to časově náročné. Snažíme se být v tomto směru jakýmsi centrem informací a tím zjednodušit a ušetřit čas sázkařům při jejich analýzách právě tím, že většinu, ne-li všechny relevantní informace najde na jednom místě; na ticbet.com.

Ke každé analýze vám vždy poskytneme tipy, které jsou založené na našich analýzách. Nicméně tyto tipy jsou jen doporučení a i tak by měli být vnímány. Jedná se o pouhé inspirace pro případné vsázení, nikoli o zaručené „tutovky“ s 100% jistotou zisku a výdělku.

 

Historie projektu

Projekt Ticbet se zrodil před pár lety za účelem zlepšit úspěšnost tipérů prostřednictvím poskytování kvalitních, aktuálních a spolehlivých informací. Od té doby prošel Ticbet již řadu platforem a inovací. Stále je na čem pracovat a stále je v čem se zlepšovat. Pracujeme na tom a pravidelně přidáváme novinky.

 

Naši uživatelé

Našimi cílovými uživateli jsou sázkaři, kteří to myslím vážně. Chtějí mít vysoké procento úspěšnosti a ne být věčnými sponzory sázkových kanceláří. S dostatečným množstvím informací je toto možné. a my dodáváme informace a tipy každý den.

 

Budeme se vždy snažit vám poskytovat ty nejaktuálnější a nejpodrobnější informace s úspěšnými tipy.

Pevně věříme, že si zde každý najde, co potřebuje, a zůstanete nám věrni.

 

Váš tým Ticbet.com

 

S kým vsázíme? 

 

 

 

&