Bohemians FC vs Bray Wanderers

Irsko -> Premier Division

A zase si dnes dáme něco málo z Irska. Domácím se zatím v této sezóně nevede dle představ a tak se již v této sezóně pohybovali už i na hranici sestupových míst. Jenže v posledních 4 zápasech přišla skvělá série a tým je již 9 bodů před svým dnešním soupeřem. V posledních 4 zápasech hráli Bohemians takto: doma St Patrick 5:1, v Wexford 1:0, remíza doma s 5. týmem tabulky Galway 1:1 a v posledním záoase 1:0 v Longfordu. Dnešní absence Bohemians budou:

útočník Jake Kelly (13 zápasů, 2 góly)

Otazníkem je:

obránce Dan Byrne (16 zápasů, 1 gól)

 

Bray o víkendu doma porazil Wexford 3:0 a nyní má stejný počet bodů (12), ale díky skóre již není na sestupovém místě. I tak má ale v 17 odehraných zápasech tristní skóre 11:25. V posledních třech zápasech sice tým bodoval, ale asi jediným překvapením byla remíza 0:0 na půdě Sligo Rovers v zápase před Wexfordem. Domácí remíza 0:0 s Longfordem byla píše zklamáním a ukázala slabost týmy, tedy neschopnost skórovat proti obraně, která v 18 zápasech inkasovala 40 gólu. Dnes budou Bray chybět:

obránce Alan McNally (17 zápasů, 0 gólů)

záložík Alan Byrne (6 zápasů, 0 gólů),

Otazníkem je:

obránce Conor Kenna (19 zápasů, 2 gólů) – o víkendu hrál přes bolest

Zajímavostí mezi těmito soupeři je, že z posledních 5 střetnutí si 4x odvezli body hosté. Pouze minulý rok v srpnu na rámci ligy zvítězili domácí Bray 3:1. Jinak v dalších 4 utkáních nepadly více jak 2 góly. Dnes tedy můžeme opět čekat -2,5 gólu v kurzu okolo 1,70. Nám se však nejvíce líbí výhra domácích v kurzu okolo 1,80.