Dundalk FC vs. Fimleikafélag Hafnarfjarðar

 

Dnes pokračuje kvalifikace Ligy mistrů dalšími úvodními zápasy druhého předkola. Dundalk je dlouhodobě nejlepším týmem v Irsku. Pravidelně se dostává do předkol evropských soutěží. V roce 2014 postoupili z prvního předkola Evropské ligy přes lucemburský Jeunesse Esch a ve druhém kole byl Dundalk vyřazen Hajdukem Split. V roce 2015 narazil Dundalk ve druhém kole kvalifikace o Ligu mistrů na BATE Borisov, tedy tým, který později ve skupině dokázal doma potrápit i AS Řím. V Bělorusku Dundalk podlehl 1:2 a doma pak uhrál bezbrankovou remízu. Ačkoli irská liga nepatří mezi nadprůměr v Evropě, tak Dundalk je tým, který při troše štěstí je schopen se dost minimálně do základní skupiny Evropské ligy.

Hafnarfjordur v současné době vede islandskou nejvyšší soutěž. V 10 zápasech získal 21 bodů a skóre 14:6. Ačkoli Island si teď na Euru udělal dobré jméno, tak se určitě nejedná o špičkovou domácí soutěž. Většina národního týmu hraje mimo Island, nejčastěji ostrovní fotbal. Dnešní srovnání sil bude spíše reklamou pro samotné hráče a víc než na týmovou hru se bude přihlížet na jednotlivé výkony hráčů.

Dundalk je jasným favoritem i podle kurzů a jediné co by mohlo tým ohrozit je podcenění soupeře. Nicméně Dundalk, jak jsme již uvedli, je zkušeným týmem a dnes na domácím hřišti nepřipustí překvapení. Těžko zde tipovat počet gólů, protože Islanďané nepatří mezi gólové týmy. Domácím půjde hlavně o to vstřelit 1-2 góly a neinkasovat. Proto výhra Dundalk je zde optimální volbou a ve slušném kurzu.

 

Kurz sázky: [acf field=“kurz-sazky“]
Systém: [acf field=“tiper“]
Tip: [acf field=“tip“]

 
 
BONUS TIPY JAN E
 
13.7.2016       Tip  Odds
12:00 Kashima Nagoya 1 1,36
12:00 Kashiwa Hirošima 2 2,10
12:00 Vegalta Sendai Urawa 2 1,62
17:30 VPS PK-35 Vantaa 1 2,00
20:30 O. Ljubljana (Slo) Trenčín (Svk) 1X 1,40
20:45 Dundalk (Irl) Hafnarfjordur (Ice) 1 1,72