K.A.A. Gent vs. Standard Liège

Belgie -> Jupiler League

Ve čtvrtek nás opět čeká belgická Jupiler League, přesněji dohrávka dvanáctého kola. Souboj mezi 6. a 7. týmem ligy nám dnes představí Gent a St. Lutych. Další kolo této soutěže nás čeká hned o víkendu, tedy moc oddechu fotbalisté mít nebudou. Pojďme se podívat na naše dnešní soupeře.

logo_white logo_white logo_white logo_white

 K.A.A. Gent

Aktuálně již zmíněné 7. místo za 18 bodů a skóre 19:12. Domácí devítizápasová vítězná série se táhne již od 18. července. Počítáme sem také zápasy EL, kterou Gent stále hraje. Tým předvádí velmi rozdílné výkony před svými diváky a na venkovních utkáních. Nejlepším střelcem je Francouz Perbet se čtyřmi góly a v závěsu má hned dva své spoluhráče, Brazilec Neto a Nigérijec Simon, se třemi brankami. Pro tento zápas nebudou k dispozici:

Není info

 

 

Standard Liège

 Hosté tedy na 6. příčce s 19 body a za skóre 20:9. Forma týmu je dobrá, jelikož dokázal nasbírat 10 bodů v 5 zápasech. Nyní ale zavítá na hřiště nepříjemného Gentu, se kterým za poslední čtyři vzájemná utkání nevyválčil jediný bod. Nejlepším střelcem je Portugalec Orlando s 5 zásahy, hned za ním se ztrátou jedné branky je Belgičan Raman. V tomto zápase nenastoupí:

 

Není info

 

 

Sečteno a podtrženo domácí jsou před svými diváky v letošní sezóně stoprocentní a nevidíme jediný důvod, proč by v této bilanci neměli pokračovat. Raději se vyhneme sázce na góly, jelikož zápas může skončit 1:0, tak i 3:1. Radši dáme jeden, ale kvalitní tip.

 

Jan E – verifikován

Tip: 1

Kurz: 1,75