Lierse S.K. vs OH Leuven

Belgie -> Proximus League   2v1!

Tento pátek není mnoho ligového fotbalu a tak je opět těžké vybrat kvalitní tip. My se tedy dnes podíváme do druhé belgické soutěže s názvem Proximus League. V této soutěži je zajímavé, že až na Antwerpy mají všechny týmy průměr 3 góly na zápas a více. Antwerpy mají po třech kolech skóre 2:2, několik týmů má pak skóre v součtu od 9 gólů výše

Lierse S.K.

Ještě před nedávnem tým, který hrál Jupiler League, ale na komci sezóny 2014/2015 sestoupil a nyní se opět bude pokoušet o návrat mezi Evropskou elitu. Do této sezóny zatím vstoupil úspěšně s 2 remízami venku a jedním domácím vítězstvím. V těchto třech zápase nasbíral tedy 5 bodů a skóre 6:4. Remízy byli obě shodně 2:2 a doma Lierse zvítězil pouze 2:0 nad Cercle Bruggy KSV.

Absence budou doplněny v průběhů pátku pokud budou k dispozici…

OH Leuven

Stejně jako Lierse také sestoupil, ale na konci minulé sezóny, ale i tak má zajisté podobné cíle jako domácí. Od roku 2012, kdy se poprvé probojoval do Belgian Pro League se tento tým střídavě pohybuje mezi těmito soutěžemi.  Do této sezóny tým vstoupil podobně jako Lierse, tedy remíza, prohra, remíza a tak má o 3 body méně. Obě remízy byli venkovní a to se skóre 2:2. Prohra přišla doma s týmem St. Gilloise 0:3. Celkové skóre tedy pro nás pěkný 4:7. Pěkných, protože to je téměř 4 góly v zápase.

Absence budou doplněny v průběhů pátku pokud budou k dispozici…

 

Naposledy se tyto dva týmy potkali v Jupiler League a zápasy skončili 1:2 a 0:0. V tomto zápase nebudeme raději tipovat výsledek, ale líbí se nám kurz na +2,5 gólu.

 

Jan E – verifikován

Tip: +2,5 gólu

Kurz: 1,86 

 

NOČNÍ BONUS TIP JAN E:

New York City FC vs DC United 

Zde si volíme výhru domácích, protože zaprvé domácí v MLS prohrávají velmi zřídka a proti dnešnímu soupeři mají jistou výhodu vzájemných zápasů i absencí. V květnu totiž vyhráli hráči New York City ve Washingtonu 2:0 a dnešními absencemi jsou:

New York City FC:

obránce Shannon Gomez (1/0)

obránce Ronald Matarrita (19/1)

obránce Maxime Chanot (d 4/0)

záložník Connor Brandt (0/0)

 

DC United:

brankář Charlie Horton (0)

obránce Steve Birnbaum (20/2)

obránce Chris Korb (0/0)

záložník Jared Jeffrey (19/2)

záložník Collin Martin (0/0)

záložník Chris Rolfe (9/0)

útočník Alhaji Kamara (8/1)

 

My si zde tedy dáme jak výhru domácích, tak i +2,5 gólu v kurzu okolo 1,60, protože NYC je nejgólovější tým Východní konference a obrana DC není v top sestavě. Oba tipy jako obvykle zvlášť!!!

 

Jan E – verifikován

Tip: 1

Kurz: 1,86 

 

Jan E – verifikován

Tip: +2,5 gólu

Kurz: 1,57