Ludogorets Razgrad vs Viktoria Plzen

Evropa -> Liga mistrů      PRO PŘEDPLATITELE!

Dnes se hraje několik zápasů v rámci kvalifikace Ligy mistrů. V tomto článku se tedy stručně podíváme na všechny společně. Jedná se o velmi důležité duely pro dnešní soupeře, pro většinu z nich dokonce zápasy sezóny.

 

Ludogorets Razgrad vs Viktoria Plzen

Ludogorets před dvěma lety zazářil v evropských pohárech, ale již v minulé sezóně jeho výkonnost lejce poklesla. I nás překvapil postupem přes CZ Bělehrad. Postoupil sice až v prodloužení, ale postoupil. Plzeň na druhé straně má už nejlepší leta za sebou a nyní hledá novou generaci hráčů. Současný kádr je již starší a tak na evropské úrovni nemá takovou sílu, ale kvalitu má a umí překvapit. Souboj to bude asi vyrovnaný, ale raději se tipování prvního zápasu zde vyhýbáme.

Absence Ludogorets : Prepelita (m 0/0), Plastun (d 4/0)

Absence Viktoria Plzen : Holenda (???,f 0/0), Pilar ( m 0/0)

Šance na postup Ludogorets Razgrad 60%,  Viktoria Plzen 40%

  

Dundalk vs Legia Warszawa

Dundalk neskutečným způsobem doma přehrál BATE. Dundalk je dlouhodobě nejlepším klubem v Irsku a postup přes polského mistra by byl splněným snem, protože základní skupinu Ligy mistrů žádný irský tým ještě nehrál. Dokonce ani finále kvalifikace. Pokud Dundalk neuspěje, pak se dostanou do základní skupiny Evropské ligy. Bud jim, stačit euforie na zdolání polského mistra? První zápas dnes napoví a opět je proto lepší se mu sázkově vyhnout-

Absence Dundalk: Ronan Finn (???, m 19/8), Brian Gartland (???, d 18/3), Patrick McEleney (???, m 4/0)

Absence Legia Warszawa: Guilherme (m 4/1)

Šance na postup Dundalk 55%, Legia Warszawa 45%

  

Villarreal vs Monaco

Zde se jedná o zápas dvou evropských týmů na vysoké úrovni. V plné síle by byla výhoda na straně Španělů, ale nejsou v plné síle. Monaco v minulé sezóně přestavělo kádr a začátek sezóny byl velmi těžký a pomalý. Nakonec vše dohnali a sezónu zakončili úspěšně. Vstup do nové sezóny zdá se být lepší, ale dnes opět budou hrát roli absence. Zápas dvou týmů bez útoku. Výsledek může být jakýkoliv.

Abesnce Villarreal (statistiky minulé sezóny): Jaume Costa ( ???, d 27/1), Bonera ( ???, d 16/0), Roberto Soldado (f 44/9), Denis Cheryshev (nováček f /), Cédric Bakambu (f 50/22), Jonathan Dos Santos (m 38/1) , Víctor Ruiz (d 51/0), Sansone (nováček f/)

Absence Monaco: Bernardo Silva ( ???, m 3/1), Vágner Love (f 0/0), Radamel Falcao ( f 2/2), Mbappé (m 1/0)

Šance na postup Villarreal 45%, Monaco 55%

 

FC Porto vs AS Roma

Zde se jedná o zápas, kde si lze jednoduše hodit mincí. Porto má doma velké úspěchy, hraje kvalitní fotbal na vysoké úrovni, což již tým prokázal v posledních letech úspěchy a finálovým účastmi. AS Řím má velké ambice, kvalitní kádr, ale venku italské týmy rády hrají na remízu. Kdo z dnešních dvou soupeřů bude mít více ze hry? Dá se čekat, že Porto bude mít větší držení míče a hrát tradiční portugalský kombinační fotbal. Souboj to bude zajímavý, ale netipovatelný. Vše se bude odvíjet od toho, kdo dá první gól a v které minutě.

Absence FC Porto: Brahimi (???, m 0/0), Sŕgip Oliviera (m 0/0), Aboubakar (0/0, nejlepší střelec minulé sezóny)

Absence AS Roma: Rüdiger (v minulé sezóně: d 30/2), Mario Rui (nováček, d)

 Šance na postup: FC Porto 49%, AS Roma 51%