Montreal Canadiens vs Philadelphia Flyers

VS

Čas zápasu:   Listopad 06, 2016   00:10 CET

USA -> NHL

Nejprestižnější hokejová klubová soutěž světa si pro nás připravila hned několik zajímavých utkání. My se podíváme do kanadského Montrealu, kde Canadiens přivítají Letce z Philadelphie. Zápas na sebe přitahuje zvýšenou pozornost, jelikož včera Habs prohráli na ledě průměrného Columbusu 10:0 a o zápase se hodně mluví. Pojďme se podívat blíže na dnešní soupeře.

.

logo_whitelogo_whitelogo_whitelogo_white

Montreal Canadiens

Domácí tým je aktuálně na 1. místě východní konference, když za 11 zápasů získal 21 bodů. Teprve včera utrpěl první prohru v základní hrací době. Habs mají co napravovat, aby si udobřili své fanoušky, a proto nic jiného než výhra není v domácím zápase přípustné. Dopomoci k ní by měl i aktuálně nejlepší brankář NHL Carey Price, který se svými výbornými výkony je pilířem hry Canadiens.

Domácí mužstvo je v plné síle, všichni jsou k dipozici pro dnešní zápas.

 

 

Philadelphia Flyers

Hosté nyní okupují 8. příčku východní konference, potřebovali k ní získat 13 bodů. Ač mají letci produktivní útok, tak obrana je nejhorší v celé NHL. Ve 12 odehraných utkáních inkasovali 43 branek, což je lehce přes 3 branky na zápas. Útok táhne český útočník Jakub Voráček s Claudem Girouxem.

Flyers mají stále na marodce:

Michael Del Zotto – ofenzivně laděný bek 1. obranný pár – Aktualizace! Podle nejnovějších informací dnes tohoto hráče uvidíme. Naposledy nastoupil za Philadelphii 13. února

Boyd Gordon – defenzivní útočník 3. – 4. pětka

 

 

Sečteno a podtrženo Habs letos ještě před svými fanoušky neporaženi a navíc po blamáži v Columbusu musejí vyvinout zvýšené úsilí, aby nezklamali své příznivce. Navíc v bráně bude Carey Price. Věříme v převahu domácího celku a volíme tip 1, který po včerejší prohře ještě mírně stoupl, tudíž má hodnotu. 

 

Jan E – verifikován

Tip: 1

Kurz: 2,10