Montreal Impact vs. New York Red Bulls

USA -> MLS

A máme zde nedělní první čtvrtfinálové zápasy MLS playoff. Zdarma jsme se rozhodli napsat o zápasu Montreal Impact. Naši předplatitelé již mají tipy na všechny 4 noční zápasy.

 

Montreal Impact

Tým skončil v základní části na 5. místě Východní konference a 45 body a skóre 49:53. V noci ze čtvrtka na pátek zaskočil Montreal venku DC United 4:2v kurzu 4,00. My jsme toto sice očekávali, ale jako verifikovaný tip jsme to nikde neuváděli. Dnes čeká Montreal Impact plně jiný zápas a soupeř. Jedná se o první zápas a tak výsledek dnešního zápasu z největší pravděpodobností nebude rozhodující. Dnes budou Montrealu chybět:

záložník Andres Romero (0/0)

S otazníkem je:

útočník Didier Drogba (22/10) druhý nejlepší střelec týmu

 

New York Red Bulls

První tým Východní konference, který získal v základní části 57 bodů a skóre 61:44. O favoritovi zde tedy papírově není pochyb. New York Red Bulls skončili o 3 body před městským rivalem New York City FC. Poslední 4 zápasy New York Red Bulls zvítězili a díky svému umístění v základní části měli v prvním kole playoff volno. To bude určitou výhodou do dnešního zápasu. Hostům budou dnes chybět:

obránce Gideon Baah (9/2)

obránce Connor Lade (18/1)

obránce Justin Bileyu (3/0)

 

New York Red Bulls jedou do Montrealu s jasným cílem, vstřelit gól. Na výsledku až tolik nesejde, protože se jedná o první zápas. Montreal Impact je gólový tým a tak i Montrealu půjde více o to dát několik gólů a doma zvítězit. Záporné skóre ukazuje na to, že s obranou to není v Montrealu tak horké. V této sezóně se tyto týmy utkaly 3x v lize a 1x v přátelském zápase a pouze 1 zápas skončil 1:0 pro New York, jinak vždy padly +2,5 góly. A tak i proto je dnes naší volbou vsázka na +2,5 gólu.

 

Jan E – verifikován

Tip: +2,5 gólu

Kurz: 1,80