Newcastle United FC vs. Wolverhampton Wanderers F.C.

Anglie -> Championship

Sobotní fotbalová nabídka je jako obvykle opravdu pestrá a široká. Pro naši analýzu jsme zvolili zápas, který možná ani nepotřebuje analyzovat. V anglickém Championshipu se utká čerstvě sestoupený Newcastle s Wolverhampton Wanderers F.C. (Wolves) a kurz padá, ale je stále i tak zajímavý.

 

Newcastle United FC

Po velmi nešťastném závěru minulé sezóny v Premier League se tým ocitl v Championshipu. Fanoušci Strak chtějí okamžitý postup zpět. Vstup do Championshipu se však Strakám příliš nepovedl, protože první dvě utkání tým prohrál. Nejprve prohráli na Craven Cottage s Fulhamem 0:1 a poté dokonce i doma s Huddersfieldem 1:2. Jenže! Poté se tým dal dohromady a už to začalo: výhry doma s Readingem 4:1, v Bristol City 1:0, doma s Brightonem 2:0, v Derby County 2:0 a v posledním kole destrukce QPR na Loftus Road 6:0. U týmu zůstal manažer Rafa Benitez a mnoho hráčů jako například velký talent Jojo Shelvey. To jasně ukazuje na fakt, že Newcastle nemá v plánu se v Championshipu ani ohřát. 15 bodů v 7 zápasech a skóre 16:4 to jen dále potvrzují. Absence Newcastlu jsou:

brankář Robbie Elliot (0/0)

záložník Rolando Aarons (4/0)

S otazníkem je:

obránce Massadio Haïdara (0/0)

 

Wolverhampton Wanderers F.C.

V minulé sezóně skončil tým v poklidném středu tabulky na 14. místě. Do této sezóny vstoupili Wolves dosti rozpačitě. Po 7 kolech jim patří 16. místo, 9 bodů a skóre pouhých 8:9. Wolves zatím dokázali zvítězit pouze doma nad Readingem 2:0 a v Birminghamu 3:1. V posledním kole Wolves prohráli doma 0:4. Po tomto zápase se italský manažer Walter Zenga opřel do svých hráčů, že zápas vzdali. A tak proti Newcastlu čeká, že se hráči zlepší a vydrží celých 90 minut, nikoli pouze 75 minut jako v úterý. V dnešním zápase se bude muset obejít bez:

obránce Silvio (0/0)

obránce Mike Williamson (0/0)

záložník Michal Zyro (0/0)

S otazníkem jsou:

záložník Lee Evans (0/0)

záložník Jordan Graham (0/0)

útočník Nouha Dicko (0/0)

 

Wolves mají v tomto zápase co napravovat, ale bude to stačit na dominantní Newcastle? Podle nás nebude. Newcastle opět s přehledem zvítězí. Jediné co bude těžké předpovědět je počet gólu. Pro nás tedy v tomto zápase výhra domácích.

 

Jan E – verifikován

Tip: 1

Kurz: 1,50 

 

BONUS TIPY JAN E

17.9.2016       Tip  Odds
10:15 Chrudim Benešov 1  
10:15 Litoměřicko Převýšov 1  
12:00 Kobe Kashiwa +2.5 gólu  
16:00 Newcastle Wolves 1