Proč včera nebyly tipy?

Sobota bez tipů

doubt-1160744__180V sobotu se na našich stránkách neobjevil žádný nový článek s analýzou či tipem. Nebylo to náhodou. Jedná se totiž o velmi zajímavé období, které se těžko vsází. Je po reprezentační pauze a tak většina týmů má za sebou volnější program a tak vstupovali do tohoto víkendu odpočatí a plní energie a nadšení. V pátek nám toto předvedli zápasy Českých Budějovic a PSG. Budějovice sice nezklamaly a zvítězili, ale gól v 84. minutě nám pokazil tip -2,5 gólu. Za to PSG potvrdili naše obavy, když měli držení míče nad 60%, ale počet střel na bránu byl sice celkem 15:2, ale mezi tyče pouze 4:2 a konečný výsledek 1:1!

Na druhé straně jsme se vyhnuli velmi nebezpečnému zápasu Schalke vs Bayern. Týny hrající venku se snažíme dávat minimálně a přesně z důvodu z prvního odstavce jsme tento zápas netipovali. Bayern ve druhém poločas však roli favorita potvrdil a zvítězil 2:0. Midtjylland, který má v této sezóně zatím také velkou formu zvítězil doma nad Esbjergem 3:0, ale i zde rozhodl zápas až druhý poločas a penalta ve prospěch domácích v 77. minutě. Do t doby bylo skóre 0:0. Těžko pak psát smysluplné analýzy na takovéto zápasy. O čemž svědčil i vypsaný kurz 1,57 na domácí Midjylland.

 

 

 

Arsenal

A tak jsme se rozhodli sobotu vynechat. Měli jsme sice připravený i článek na vítězství Arsenalu, Londýňané cestují do Paříže na úterní zápas s právě již zmíněným PSG. Takže jsme nakonec článek pro publikaci na web v konečné fázi neschválili. Zrovna tento článek byl OK tip, ale stačí se podívat na další sobotní zápasy a je vidět, že by den skončil v mínusu. West ham doma prohrál s Watfordem. Sparta doma nudila s Boleslaví. V Německu pak z 6 zápasů potvrdil roli favorita pouze Leverkusen a to dvěma góly v nastavení. Jinak celá sobotní Bundesliga byla hodně divoká. Však i již zmíněný Arsenal zvítězil až gólem z penalty v nastaveném čase. 

I v nižších soutěžích to stálo za to. Vlašim doma zaskočila favorita Fotbalové národní ligy Ostravu, kde urvat bod z Vlašimi se povedlo jen díky podržení hostů ze strany rozhodčích. Benešov, proti kterému rádi vsázíme, doma porazil Tachov. Kurz na Benešov 5,00.

Jednoduše řečeno po pátečním nezdaru nám bylo jasné, že sobota bude velmi zvláštní. Náš pocit obav se naplnil. Pokud nemáte dobrý pocit z tipů, je pak lepší dát si trochu pauzu. Dnešní tipy se tedy opět týkají spíše nižších soutěží. Budeme se snažit ještě nějaké tipy najít, ale nebude jich mnoho. První zápasy evropských pohárů jsou velké lákadlo a tak tento víkend mezi repre pauzou a vstupem do Evropy je třeba nejvyšší opatrnosti.