SK Zápy vs TJ Jiskra Domažlice

Česká republika -> ČFL

Sobotní duely ČFL se nám ze sázkařského pohledu vůbec nelíbili a taky naše obavy byly v dopoledních zápasech potvrzeny. Chrudim sice doma porazila Dobrovice, ale jen těsně 2:1. Litoměřicko nakonec remizovalo a druhý bod získalo až v penaltovém rozstřelu. Písek si doma poradil s nevyzpytatelným soupeřem MAS Táborsko 4:1. A Králův Dvůr opět až na penalty zdolal Převýšov.

SK Zápy

Jedná se o tým, který má ambice zahrát si Fotbalovou národní ligu. V minulém ročníku ČFL si vykopal druhé místo a pouze až administrativní rozhodnutí způsobilo, že do Fotbalové národní ligy postoupila Viktorka Žižkov, která měla silný závěr, a právě o jedinou prohru 3 kola před koncem v Zápech skončil tým o dva body na třetím místě. Zápy však nemají takové podmínky jako Viktoriáni a tak se budou opět bojovat o nárok postoupit výše i v této sezóně. Do této sezóny vstoupili Zápy prohrou 1:3 doma s Tachovem, tedy týmem z plzeňského kraje. V dalších zápasech však přehrál venku Chrudim 3:1 a poté si doma poradil se slabými Benátkami 2:0. Dnes dorazí do Záp sousední tým Tabulky TJ Jiskra Domažlice.

 

TJ Jiskra Domažlice

Domažlice nepatří k velkým aspirantům na postup do Fotbalové národní ligy. To však neznamená, že nedokáží být silným soupeřem. V minulém ročníku ČFL skončili Domažlice v poklidné horní polovině tabulky šestí. Domažlice v sezóně nastříleli 64 gólů, téměř stejný počet gólu jako Zápy, které jich měli 65. Ovšem v obrané fázi byl již rozdíl znám. Domažlice inkasovali 54 krát, zatímco Zápy pouze 35 krát. V této sezóně zatím Domažlice nasbírali 6 bodů za dvě výhry doma nad Jirnami 5:3 (pozn. Jirny byli vítězi minulého ročníku ČFL) a v Tachově 1:0. V posledním kole Domažlice podlehli doma Chrudimi 0:1.

Zatím se zdá, že se v tomto ročníku Domažlice rozhodli věnovat se více obraně. Inu uvidíme. Zajímavostí toho zápasu je, že oba týmy mají 6 bodů a identické skóre 6:4. Nečekáme, že by Domažlice přijeli do Záp pouze bránit. Spíše se bude zápas podobat prvnímu zápasu Domažlic s Jirnami. Domácí prostředí hraje v této soutěži velkou roli a tak opět zde můžeme čekat výhru domácích Záp a k tomu i +2,5 gólu. Vsázet jednotlivě!

 

Jan E – verifikován

Tip: 1

Kurz: 1,75 

 

Jan E – verifikován

Tip: +2,5 gólu

Kurz: 1,63 

 

BONUS TIPY JAN E

4.9.2016       Tip  Odds
17:00 Benátky Olympia HK 2 1.67 
17:00 Jirny Benešov +2,5 gólu 1.45 
17:00 Zápy Domažlice 1 1.75 
17:00 Zápy Domažlice +2,5 gólu 1.63 
20:45 Česká rep Sev. Irsko 1 1.75