Ukrajina vs Island

Svět -> MS 2018 – kval.  Z PLACENÝCH ČLÁNKŮ

I v pondělí pokračují kvalifikační zápasy na Mistrovství světa v Rusku.  My se zaměříme na zápas dvou účastníků EURO 2016 ve Francii. Jde o týmy Ukrajiny a Islandu. Čeká nás první vzájemný zápas soupeřů v tomto miléniu. Ukrajina na tomto turnaji zcela propadla. Bez zisku jediného bodu a se skóre 0:5, skončila jasně na dně skupiny. Za to Island se postaral o jedno z největších překvapení EURO, ne-li největší. Seveřané postoupili z druhého místa ve skupině, což samo o sobě zase takové překvapení nebylo. Ale ve vyřazovací části dokázali postoupit přes silný výběr Anglie. Nás však úspěch Islandu na Euru vůbec nezaskočil. Zde screenshot našich tipů na zápasy Islandu na turnaji EURO 2016, které měli v rámci balíčku předplatitelé k dispozici:

160905_Iceland

 

Ukrajina

Hlavním trenérem po neúspěšném šampionátu ve Francii se stal bývalý hvězdný fotbalista Andrej Ševčenko.  Po EURO také skončil Anatolij Tymoščuk defenzivně laděný fotbalista, který hrál za celky na jako Bayern Mnichov či Zenit Petrohrad. Největší hvězda týmu je Evgen Konoplyanka, středopolař, který v posledních zápasech za Sevillu leští lavičku. Tým Ukrajiny není v dobré herní pohodě.

 

 

Island

Pravým opakem je Island. Velmi vydařené EURO. Tým, který disponuje kvalitní defenzívou stavěnou na vysokých stoperech. A velmi dobrými přechod do protiútoků.  Ukrajina bude mít jistě územní převahu, ale ta jim může být k ničemu, když se nedostanou do pokutového území, navíc jakákoli ztráta může vyústit v branku seveřanů.  Útočník Kolbeinn Sigthorsson, který sestřelil anglické naděje na postup na Euru si zasloužil roční hostování v Galatasaray Istanbul, kde bude rok hostovat s možností přestupu z francouzského Nantes.

Kvalita je spíše na straně hostů, navíc když k tomu přidáme herní pohodu, tak se nám hosté jeví jako větší favorité. Bookmakeři drží jako favorita domácí celek. My si ale myslím, že domácí rozhodně nezvítězí.

 

Jan E – verifikován

Tip: X2

Kurz: 1.98