AC Horsens vs. FC Nordsjælland

Dánsko -> Superliga

Ač je dneska středa, tak se dnes nehraje Liga mistrů, ale zato máme před sebou plno zápasů domácích soutěží a pohárů, například dánská Superliga. Tato severská soutěž jde kvalitou vzhůru. Můžeme si všimnout několika faktorů. Mistr ligy z Kodaně se zdárně probojoval do základních skupin Ligy mistrů. Dále i ostatní týmy v Evropské lize měli výborné výsledky, bohužel však byly vyřazeny týmy z Německa či Turecka. Zvýšení počtu týmů v první lize, ano přesně tak loni sestoupil pouze jeden tým, ale rovnou tři se z druhé ligy probojovali nahoru. Jedním z nich je právě náš dnešní domácí tým AC Horsens.

logo_white logo_white logo_white logo_white

AC Horsens

Nováček nejvyšší soutěže a vůbec si nevede špatně. Po devíti odehraných kolech 13 bodů a 9. místo, na rozdíl od ostatních nováčků, kteří brázdí dno ligové tabulky. Přidáme-li k tomu, že výkony nováčka mají vzestupnou tendenci. Tři výhry v řadě Horsens utnul až mistr z Kodaně. Byla to první letošní domácí porážka. Absence Horsens:

Nejsou známé

 

 

 

FC Nordsjælland

V roce 2011 získal tým mistrovský titul a nyní hosty dělí ode dna tabulky pouze skóre. Máme za sebou 9 zápasů a pouze 7 bodů a do toho 20 inkasovaných branek. Obrana někdejšího mistra ligy je děravá jako cedník. Už loni to nebylo ono, když Nordsjælland skončil na 9. místě z 12 celků. O nějaké formě se ani mluvit nedá, poslední dva zápasy a skóre v nich 3:6. Absence Nordsjælland:

Nejsou známé

 

 

Rozjetý nováček doma proti trápícím se hostům, to nemůže skončit výhrou hostí. Kdo chce jít do rizika, může dát ostrou jedničku. Dle nás se můžeme těšit i na pár hezkých branek. Které hosté dostávají jako na běžícím páse.

 

Jan E – verifikován

Tip: 1X

Kurz: 1,42 

 

Jan E – verifikován

Tip: +2,5 gólu

Kurz: 1,95