Dundalk FC vs Shamrock Rovers FC

Irsko – > Premier Division

Dnes se v Irsku hraje jediný zápas a tím je souboj dvou týmů z vrchních pater tabulky. Dlouhodobě nejlepší tým Dundalk přivítá tým, který svádí velké boje o pohárová místa.

 

Dundalk FC

Tým se poprvé v historii kvalifikoval do základní skupiny Evropské ligy. Domácí soutěž v současné době vede o 4 body před Cork City a v Evropě jen překvapuje. Ve čtvrtek dokázal klub získat body na hřišti AZ Alkmaar za remízu 1:1. V 24 odehraných zápasech má Dundalk pouze 4 prohry, a skóre 53:15. Absence Dundalk:

záložník Darren Meenan (21/1)

útočník Ciaran O’Connor (2/0)

 

Shamrock Rovers FC

Z evropských pohárů byl tým vyřazen finským Rovaniemi, když doma Rovers prohráli 0:2 a venku zvládli uhrát pouze remízu 1:1. Shamrock Rovers jsou na čtvrtém místě tabulky a v posledních 5 zápasech prohráli 2x a jednou remízovali. Dvě progry přišli s týmy, které jsou v tabulce nad nimi, konkrétně doma s Derry City 0:1 a na hřišti Cork City 0:3. Absence Shamrock Rovers:

obránce Luke Byrne (1/0)

záložník Brandon Miele (25/7) – nejlepší střelec

záložník Trevor Clarke (21/1)

 

Shamrock Rovers podle nás nemají příliš šancí zvítězit na půdě nadšeného Dundalk FC, ale zajisté nepřijedou se svěšenými hlavami. Domácí jsou i podle kurzu velkým favoritem a doma v této sezóně jej porazila doma pouze v kvalifikaci Ligy mistrů Legia Varšava a v Premier Division pouze Cork City. V posledním zápase dnešních soupeřů porazil doma Dundalk před rokem Rovers 2:0 a dnes čekáme podobný výsledek. První měření sil v této sezóně na Tallaght Stadium pohráli Rovers také 0:2.

 

Jan E – verifikován

Tip: 1

Kurz: 1,38 

 

Jan E – verifikován

Tip: -3,5 gólu

Kurz: 1,33