AC Wolfsberger vs. St Polten

Rakousko -> Tipico Bundesliga

Jako free tip jsme z dnešní široké nabídky zvolili zápas ze rakouské soutěže Tipico Bundesliga. Jedná se o soutěž, kde padá dost gólů a dochází často i k překvapivým výsledkům. Této zápas my však vidíme jako jeden z mála přehledných.

 

 

 

AC Wolfsberger

V minulém ročníku skončil tým na 6 místě 7 bodů od pohárové Evropy a 8 bodl před sestupujícím Grodigem. Bilance na domácím hřišti v minulé sezóně byla 9 výher, 5 remíz a pouze 4 prohry. V této sezóně již uběhlo v Tipico Bundeslize 7 kol. A opět Wolfsberger doma ve 3 zápasech neprohrál. Naposledy dokonce porazil Admiru 5:0. Dnešní absence Wolfsbergeru jsou:

obránce Rosenberger (0/0)

útočník Trdina (0/0)

S otazníkem:

obránce Palla (0/0)

útočník Topcagic (3/1)

 

 

 

St Polten

Nováček ligy, který v minulém ročníku vyhrál rakouskou Erste Ligu o 8 bodů. Rozdíl v kvalitách soutěží je však znát. Bohužel v tomto ročníku vyhrál pouze jednou a to doma nad Admirou 2:1. Další bod získal St. Polten venku v Mattersburgu, s kterým sdílí poslední místo v tabulce. V 7 kolech tedy pouze 4 body a skóre 8:15. Absencemi dnes budou:

záložník Drazan (0/0)

záložník Brandl (3/0)

útočník Keita (0/0)

 

Výkonnostní rozdíl je poznat na první pohled a spolu s faktem, že Wolfsberger doma neprohrává, se dle nás jedná o jednoznačný zápas. Admiře dal sice Wolsfberger 5 gólů, ale nikde není jistota, že tento výkon zopakuje. Proto nás stačí „pouze“ vítězství domácích.

 

Jan E – verifikován

Tip: 1

Kurz: 1,67