AGF Aarhus vs FC Nordsjaelland

Dánsko -> Superliga  S BONUS TIPY

Jako každé pondělí nás i dnes čekají dohrávky jednotlivých fotbalových soutěží. My se zaměříme na dánskou Superligu. V této lize dominuje tým z Kodaně.  Nás ale zajímá zápas mezi celky Aarhus a Nordsjaelland. Nejedná se o celky, které by zatím nějakým způsobem promluvili do bojů o titul.

 

AGF Aarhus

Po vydařeném startu přišla studená sprcha, když hráči týmu Aarhus dokázali v pěti posledních zápasech nasbírat pouhopouhé dva body. Nejhorší porážku utrpěli doma od Bröndby vysoko 0:7. Celkově to v poslední době dozadu není to pravé ořechové. Celkem ze sedmi duelů inkasovali domácí 15 branek. Průměr branek na zápas mají 3,3 a doma dokonce 4,3. Dopředu to není až tak špatné, ale v obraně katastrofa. Trenér se navíc v tomto zápase nemůže spolehnout na:

obránce Dzhamaldin Khodzhaniyazov (6/1 )

obránce Oscar Buur (1/0)

 

FC Nordsjaelland

Hostům se v poslední době daří o něco lépe, ale v tabulce jsou na 11. místě se sedmi body. Hráči Nordsjaelland mají průměr 3,1 branky na zápas a venku dokonce 3,3. Dovolíme si opět podotknout stejný problém jako domácí, útok jakžtakž, ale 14 inkasovaných branek v 7 zápasech je opravdu hodně. Hosté se pro tento zápas musejí obejít bez:

Absence nejsou zatím známé

 

A co z toho plyne? Vítěz může být kdokoli, obrany obou týmů nehrají příliš kvalitně. Navíc když k tomu přidáme výsledek posledního vzájemného zápasu 3:3. Zápas před 12 měsíci zde na půdě Aarhusu skončil 3:0 pro domácí.  Takže nám z toho vychází tip na počet branek, tedy že jich hodně uvidíme. My hrajeme +2,5. Pro odvážné je tu tip na +3,5.

 

Jan E – verifikován

Tip: +2,5 gólu

Kurz: 1,80 

 

 

BONUS TIPY JAN E

12.9.2016       Tip  Odds
17:30 HJK Lahti 1  
17:30 HJK Lahti +2.5 gólu  
19:00 Aarhus Nordsjaelland +2.5 gólu  
20:00 Jong Ajax Achilles 29 +2.5 gólu  
20:00 Jong Utrecht Sittard +2.5 gólu