AS Monaco vs Tottenham Hotspur FC

VS

Čas zápasu:   Listopad 22, 2016   20:45 CET

Evropa -> Liga mistrů

A je to tu! Po reprezentační pauze se nám vrací Liga mistrů. My se podíváme na zápas AS Monaco vs. Tottenham Hotspur FC. Kurzově velmi vyrovnaný zápas, ve kterém si ani bookmakeři neví rady. Tak pojďme na to.

logo_whitelogo_whitelogo_whitelogo_white

AS Monaco

Francouzský tým, který měl neskutečný závěr minulé sezóny, ve které skončil na třetím místě a kvalifikoval se tak do kvalifikace o Ligu mistrů. V té ve finále vyřadil Villarreal. AS Monaco vévodí tabulce Skupiny E, kterou vede po čtyřech kolech o 2 body před Leverkusenem. V tomto ročníku Ligy mistrů zatím AS Monaco neokusilo porážku. První zápas v Anglii dokonce AS Monaco zaskočilo Kohouty 2:1. V domácí soutěži je na špičce tabulky druhé o 3 body za překvapením Ligue 1 Nice. Dnes budou domácím chybět:

Monaco vs Tottenham Hotspur

záložník Nabil Dirar (8/0)

 

 

Tottenham Hotspur FC

Hosté jsou v této sezóně o poznání horší než před rokem. V domácí soutěži ztrácí na vedoucí Chelsea 4 body a v posledních 5 zápasech Premier League má pouze 1 vítězství a 4 remízy. Tabulka Skupiny E je relativně vyrovnaná. Šanci na postup mají zatím všechny týmy. Pokud se dnes CSKA podaří získat doma 3 body, tak bude mít 5 bodů, Leverkusen má 6 a Tottenham před dnešním zápasem body 4. A tak pokud by odjeli Kohouti z Francie bez zisku jediného bodu, mohou se před posledním kolem nacházet i na posledním místě! Kdo by si toto na začátku sezóny představil? Kohoutům dnes budoi chybět:

obránce Toby Alderweireld (d 8/0)

obránce Ben Davies (4/0)

záložník Érik Lamela (9/1)

S otazníkem:

záložník Bamidele Alli (11/3)

 

Kohouti by dnes rádi plně bodovali, ale anglickým klubům se venku tolik nedaří. Navíc zde máme velkou formu domácích. AS Monaco ziskem 3 bodů dnes si zajistí postup do další fáze Ligy mistrů. V případě prohry a úspěchu Leverkusenu v Moskvě se také může stát, že AS Monaco si na jaře zahraje „pouze“ Evropskou ligu. Naše predikce je tedy taková, že domácí prostředí bude hrát rozhodující roli. Tottenham hraje poslední zápas skupiny doma s CSKA a tak i Kohouti budou počítat s tím, že jim dnes body stačí. Proto si nedovolíme vsadit na jisté vítězství domácích, ale jejich neprohru, která je stále v přijatelném kurzu.

 

Naše další dnešní tipy (2) najdete zde.

Včerejší analýzu na španělskou nejvyšší soutěž pak zde.

 

 

Jan E – verifikován

Tip: 1X

Kurz: 1,54