Bank management vsázení

Bank management

Vsázení je o penězích, sport je sice záminka, ale jde zejména o peníze a na to nesmíme zapomenout. Abychom mohli mít z vsázení radost, musíme si nejprve dobře naplánovat své finance. V podstatě se jedná o podobný princip, jako když investujeme na burze, ale ve sportovním vsázení lze obstarávat mnohem menší sumy. Jako první si musíme určit sumu, kterou chceme do našeho hobby investovat, ano HOBBY! Píší to mimochodem i všechny sázkové kanceláře ve svých pravidlech a radách, že vsázení má být pro radost a zábavu, nikoli zdroj příjmů! A my se pod toto jen a jen podepisujeme.

 

Jak se tedy starat o svůj bank pokud vsázíte s námi?

Do verifikací používáme jednotku 1000,- Kč, protože 100,- Kč nám přišlo jako jednotka málo, 10.000,- Kč zase moc, a cokoli mezi je komplikovanější na počítání.

Systém vsázení podle našich tipů lze dělat na jakémkoliv rozpočtu, tedy banku. Princip spočívá v tom určit si bank, například 1.000,- Kč a poté si zvolit výši rizika. Z banku doporučujeme maximálně 10%, které vám vystačí na 10 tipů, ale lepší a méně rizikové je 5%. Při použití vkladu 5% vám bank vystačí na 20 tipů a tím se snižuje riziko při KO tipech. Jsou super série OK tipů, třeba 10-12 v řadě, ale to samé platí i o KO tipech a proto je těch 10% vklad hraniční.

Po týdnu či 14 dnech lze bilancovat, a pokud máte bank o něco vyšší, řekněme 1500,- Kč, pak se dá buď vybrat zisk, nebo jednoduše začít dávat tipy už ne za 50,- Kč, ale za 75,- Kč, tedy nově 5%.

Tento matematický model lze aplikovat s 200,- Kč nebo 10.000,- Kč bankem.

Když si všimnete naší verifikace, tak máme mínusové měsíce a plusové. Mínusové měsíce byly způsobeny dost tenisem a také fotbalem mimo hlavní sezónu. Jak nám již srpen naznačil, tak se nyní můžeme těšit na více plusové měsíce. Důležité je nepanikařit a dávat vše po jednom zápase a být trpělivý. Vsázení je z velké části o sebekontrole.

 

 

Těšíme se z vaší podpory a očekáváme plusový podzim a ziskové fotbalové tipy. V případě jakýchkoliv dotazů ohledně sázecích technik, a pokud něčemu u nás nerozumíte, nás neváhejte kontaktovat, nejlépe mailem na [email protected]. Rádi vám odpovíme a pomůžeme se zorientovat ve světě vsázení. Případně použijeme váš dotaz k sepsání nějakého budoucího blogu, který pomůže i dalším sázkařům.