Hobro IK vs Vendsyssel FF

Dánsko -> 1st Division   PRO PŘEDPLATITELE

Tak po náročném víkendu nás dnes čeká pouze hubená nabídka zápasů. My jsme se rozhodli si pro dánskou ligu a zápas týmu Hobro, protože nám přijde, že to je jediný zápas, který lze předvídat.

Hobro IK

Jedná se o šesté kolo této soutěže a Hobro je jedním z nejgólovějších týmů. V 5 zápasech nasbíral tým Hobro pouze 7 bodů, ale za to gólovou bilanci 10:9, tedy téměř 4 góly na zápas. V posledních dvou zápasech porazil doma AB Kodaň 4:1 a veku Skive také 4:1. Dnes se mu opět nabízí soupeř, který se zatím v druhé nejvyšší soutěži neprosazuje. Absence Hobro:

Obránce Jesper Bøge (1 zápas, 0 gólů)

 

Vendsyssel FF

Jak jsme již zmínili, tak Vendsyssel se zatím, hledá. Tým, který v minulém ročníku skočil jen těsně pod postupovou pozicí do Superligy, tedy na čtvrtém místě, nevstoupil do tohoto ročníku nikterak vele úspěšně. První tři zápasy dokonce prohrál, až ve čtvrtém kole dokázal získat první bod za remízu na půdě nyní šestého Amageru. A v posledním kole dokonce získal první 3 body za domácí výhru nad týmem Fredericia a tím se konečně odpoutal od dna tabulky. Dnes tedy zkusí pokračovat ve vítězné vlně poskočit tak o 4 místa v tabulce výše. Pátý tým Koge má 8 bodů, týmy na 6. – 8. místě mají 7 bodů a Vendsyssel má 4 body. Tabulka je po nedohraném šestém kole velmi vyrovnaná a v případě úspěchu hostů se dnes ještě více vyrovná. Hosté přijedou bez absencí, nebo minimálně zatím nejsou absence známé…

 

V takovémto zápase se jen těžko volí favorit. Oba týmy se zvedají, v tabulce jsou od sebe pouhé tři body a tak pokud by se mělo vsázet na vítěze, tak jedině dvojtip X2. Ačkoli gólový tým, tak domácí nejsou podle nás velkými favority. Neprohra hostí je v kurzu cca 1,65. +1,5 gólu je v kurzu 1,25 a to se zdá být „tutovkou“. Vzhledem ke gólové potenci domácích si zde my zkusíme dát +2,5 gólu v parádním kurzu okolo 1,80.

 

Jan E – verifikován

Tip: +2,5 gólu

Kurz: 1,80