Bohemians FC vs. Wexford Youths FC

Irsko -> Premier Division

bohemiansfc-dalymountp
Dalymount Park (zdroj: Wiki)

V pondělí po náročném víkendu se podíváme do Irska. Líbí se nám zápas Bohemians, protože je podle nás přehledný. Nabídka se nám sice od víkendu zúžila, ale stále je z čeho vybrat.

 

Bohemians FC

K našemu překvapení tento tým v této sezóně zůstává daleko za očekáváním. Klasicky by se měli Bohemians pohybovat mezi top 4 týmy. V současné době jsou Bohemians na 9. místě s 32 body a skóre 24:30. Střed tabulky Premier Division je nyní velmi vyrovnaný, protože Bohemians ztrácí na páté Sligo Rovers pouze 5 bodů. Čtvrtí Shamrock Rovers již mají na svém kontě bodů 46 a před nimi jsou dále Derry City s 49 body, Cork City s 51 a první Dundalk má bodů 58. Bohemians mají nyní sérii 2 proher v řadě, ale první zápas z této dvojice byl domácí proti Dundalk 1:2 a další prohra v Galway 0:2. Nyní budou mít doma soupeře jiné váhové kategorie než Dundalk. Absence domácích:

Budou doplněny

 

Wexford Youths FC

Nováček ligy, o kterém píšeme častěji a rádi. Proč? Protože jsou na jedenáctém místě, tedy pouze dvě místa za Bohemians, ale při stejném počtu odehraných zápasů mají o 13 bodů méně a skóre 24:48. Více inkasovaných gólů má již pouze Longford 59. Na hřištích soupeřů zvítězili zatím pouze dvakrát a to nedávno na hřišti Finn Harps 1:0. Finn Harps mají o pouhé 4 body více a skóre 17:41. Druhé venkovní vítězství přišlo v květnu na hřišti posledního Longfordu 4:2. Absence Wexfordu:

Budou doplněny

 

Poslední vzájemné střetnutí těchto dvou týmů na stadionu Dalymount Park proběhlo v březnu ve druhém kole a skončilo remízou 3:3. Domácí tedy ztratili body s nováčkem, jak už to v začátcích sezón bývá. V tomto zápase již body neztratí a dle nás opět bude padat i více gólů. Neodvážíme si tipnout, že jich padne opět 6, ale podle nás +3,5 gólu v kurzu okolo 3,30 není nereálných. Konečné skóre 3:1 vidíme jako nejpravděpodobnější.

 

Jan E – verifikován

Tip: 1

Kurz: 1,57 

 

Jan E – verifikován

Tip: +2,5 gólu

Kurz: 2,02

 

Jan E – verifikován

Tip: +3,5 gólu

Kurz: 2,74