FK Varnsdorf vs FK Fotbal Třinec

Česká rep. -> Fotbalová národní liga

Dnešní jediný zápas Fotbalové národní ligy nám nabízí velmi zajímavou sázkovou příležitost. Úspěšný Varnsdorf se dnes odpoledne utká se soupeřem, kterému se vstup do ligového ročníku příliš nevydařil.

 

FK Varnsdorf

V sezóně 2014/2015 se tým kvalifikoval na postup do nejvyšší soutěže. Majitel klubu po velkém váhání tuto příležitost odmítl, protože finančně to nebylo zvládnutelné. První liga na cizím stadiónu a bez fanoušků, investice do rekonstrukce svého stadiónu a žádná podpora ze strany města. Zklamání hráčů z trpké reality bylo znát a v minulém ročníku pod trenérem Skuhravým se tým potácel na chvostu tabulky. Tento ročník však vypadá úplně jinak. Po 6 odehraných zápasech je Varnsdorf na průběžném 6. místě se ztrátou pouhých 3 bodů na druhou Opavu a České Budějovice. Dnešní úspěch by mohl tedy Varnsdorf posunout na sdílené postupové pozice.

 

FK Fotbal Třinec

Minulý ročník Třinec udržel fotbalovou národní ligu o 6 bodů před Olomoucí B týmem. V tomto roce je však otázka, zda se toto týmu povede opět. Třinec se dlouhodobě potýká s finančními starostmi. Je to znát i v jejich U21 týmu. V této sezóně po 6 odehraných zápasech opět okupuje sestupové pozice. Jediné vítězství přišlo v domácím moravskoslezském derby proti nováčkovi soutěže Vítkovicím. Doma pak Třinec zvládl remízu s Žižkovem 4:4. Celkové skóre má Třinec 10:14.

 

Na čí straně stojí kvalita je zřejmé. Podaří se Varnsdorfu potvrdit roli favorita? My si myslíme, že ano. Na góly si vsázet nebudeme, protože ačkoli je Třinec velmi gólovým mužstvem, tak Varnsdorf se svým skóre 7:3 opravdu není. Nejistota rovná se nevsázet.

 

Jan E – verifikován

Tip: 1

Kurz: 1,77