Brazílie out

Brazílie

V noci na dnešek se stala neskutečná věc, Brazílie vypadla z Copa America! Proč? Prokletí kurzu 1,50. Brazilcům stačila na postup pouze remíza. Ekvádor měl v momentě zápasu již postup ze skupiny jistý, protože dle i našich předpokladů, o kterých jsme informovali až na poslední chvíli pouze naše předplatitele emailem. Ekvádor zlikvidoval Haiti 4:0 a tak díky gólům bylo jasné, že i při shodě bodů s Peru budou postupovat dál. V případě prohry Brazílie pak hrozila neskutečnost, která se stala skutečností.

Naposledy Peru porazilo Brazílii na Copa America v roce 1975 v semifinále poměrem 3:1. A tak se zdálo být více než pravděpodobné, že silný tým Brazilců si postup pohlídá. Zápas jsme bohužel neměli možnost sledovat živě a tak jsme si jej ráno pustili od 65. minuty. To co Brazilcům chybělo, byl úderný útočník, protože jinak ve všech statistikách vítězili, kromě té jediné a to gólové. Brazilské kombinace a pasy před bránu neměl kdo dorazit. Možná by Brazilcům pomohl David Lafata, ale ten neměl čas, protože ten dnes bude pomáhat českému národnímu týmu proti dalšímu kurzu 1,50. 

To, co se nakonec stalo, opět volalo po zavedení videa do fotbalu. Peruánci v 75. minutě dali gól, ale opravdu až neskutečně házenkářským způsobem. Po cca 4 minutových diskuzích, kdy byl původně gól uznán, poté odvolán a pak znovu uznán. Video ukázalo, že záložní Ruidiaz centrovaný míč v malém vápně o krok předběhl, ale „naštěstí“ za sebou nechal svou pravou ruku, kterou si pak spolu s míčem přisunul k tělu a míč tak nasměroval do prázdné branky. Brazilci pak už jen dál pokračovali ve své bezzubosti a bezradnosti směrem vpřed a ani Elias stojící v 93. minutě sám před brankářem nedokázal dopravit míč za záda brankáře Gallese.

Závěrem

Doufali jsme, že Brazilci po vysokém vítězství nad Haiti se už konečně začali a budou i nadále gólově prosazovat, ale vrátilo se trápení z prvního zápasu. A ze sázkařského hlediska je to klasická ukázka hrát dvojtip proti kurzu 1,57, který před zápasem spadl až na 1,40. Na X2 byl kurz okolo 3,00 a tak pokud vsadíte před zápasem X2 a Peru dává gól v 75. minutě, tak kurz na pojištění sázkou na výhru Brazílie je krásný. Tak uvidíme, co nám dnes přinese magický kurz 1,50 …