Česká republika vs. Arménie

Svět -> Přátelské zápasy

Poslední prázdninový den se nese v duchu přátelských utkání. Nás zajímá zápas České republiky s Arménií. Naše reprezentace bude hrát přípravné utkání poprvé pod novým trenérem Karlem Jarolímem. Tudíž všichni hráči budou hrát naplno, jelikož se chtějí předvést před novým trenérem. Tak jdeme si představit dnešní týmy.

 

ČR

Češi jsou jasnými favority v prvním přípravném zápase po EURO.  Po neúspěchu ve Francii reprezentaci opustili: Jaroslav Plašil, David Lafata, David Limberský, Petr Čech a Tomáš Rosický

Myslíme, že už bylo načase omladit kádr. Dokonce i absence Petra Čecha nemusí být zásadní, jelikož máme kvalitní nástupce (Vaclík – Koubek), kteří mohou nyní sbírat zkušenosti v roli jedniček. Vladimír Darida by měl převzít vůdčí roli po Rosickém a být mozek týmu. Už v několika zápasech ukázal, že mu to jde. Navíc je na tuto roli zvyklí z Herthy Berlín.

Ticbet doporučuje Karlu Jarolímovi tuto sestavu:

Brankář: Tomáš Vaclík 1. poločas, Tomáš Koubek 2. poločas

Obránci: Theodor Gebre Selassie, Pavel Kadeřábek, Tomáš Kalas, Michal Kadlec

Záložníci: Vladimír Darida, Martin Frýdek, Jan Sýkora, Jiří Skalák

Útočníci: Milan Škoda, Matěj Vydra

 

Koho byste doporučili vy? Pište do komentářů pod článkem.

 

Arménie

Arménci v kvalifikaci na EURO naprosto vyhořeli, když skončili na poslední příčce se dvěma body. Samozřejmě jedná se o tří miliónovou zemi, kde není velká základna pro kvalitní hráče. Přece jenom jich několik má. Největší hvězda týmu je Henrik Mchitarjan (Manchester United) a dále pak také  Gevorg Kazarjan z Marítima. V týmu je i druhý úspěšný střelec z posledního duelu Karlen Mkrtčjan, svěřenec trenéra Pavla Vrby v Machačkale.

 

Kvalita je na straně domácích. Karel Jarolím vyznává ofensivní fotbal, takže čekáme hru na dva útočníky. Arménci také dokáží zahrozit, ale na vítězství to nebude. Zápas se bude hrát na stadionu v Mladé Boleslavi, kde právě Karel Jarolím nedávno působil, a je zde velmi oblíbený.  Uvidíme bojovný výkon českého národního týmu korunovaný vítězstvím, navrch Češi přidají i několik branek navíc.

 

 

Jan E – verifikován

Tip: 1

Kurz: 1,45 

 

Jan E – verifikován

Tip: +2,5 gólu

Kurz: 2,10 

 

A nyní k nominacím:

Nominace ČR:

Brankáři: Jaroslav Drobný, Tomáš Koubek, Tomáš Vaclík

Obránci: Theodor Gebre Selassie, Pavel Kadeřábek, Michal Kadlec, Tomáš Kalas, Daniel Pudil, Filip Novák, Lukáš Pokorný, Marek Suchý

Záložníci: Vladimír Darida, Martin Frýdek, Jan Kopic, Ladislav Krejčí, David Pavelka, Jiří Skalák, Josef Šural, Jan Sýkora, Bořek Dočkal, Jakub Rada

Útočníci: Václav Kadlec, Tomáš Necid, Milan Škoda, Matěj Vydra

 

Nominace Arménie:

Brankáři: Arsen Beglarjan (Alaškert), Anatolij Ajvazov (Širak), Gor Manukjan (Pjunik).

Obránci: Gael Andonjan (Marseille/Fr.), Oganes Ambarcumjan (Vardar/Mak.), Varazdat Harojan (Padídé/Írán), Taron Voskanjan (Karmiotisa/Kypr), Levon Hajrapetjan (Pajkan/Írán), Hrajr Mchojan (Istiglal/Írán), Gevorg Hovhanisjan (Širak).

Záložníci: Henrik Mchitarjan (Manchester United/Angl.), Marcos Pizzelli (Fudžajra/SAE), Aras Özbiliz (Besiktas/Tur.), Gor Malakjan (Dniprodzeržinsk), Karlen Mkrtčjan (Machačkala/Rus.), David Manojan (Karmiotisa/Kypr), Gevorg Kazarjan (Marítimo/Portug.), Zaven Badojan (Bananc), David Hakobjan (Širak), Petros Avetisjan (Pjunik).

Útočníci: Artur Sarkisov (Saransk/Rus.), Gegam Kadimjan (Lvov/Ukr.), David Aršakjan (Chicago/USA), Ruslan Korjan (Chabarovsk/Rus.), Vardan Pogosjan (Pjunik).