Česká republika vs. Norsko

VS

Čas zápasu:   Listopad 11, 2016   20:45 CET

Česká rep. -> Mistrovství světa – kval.

Namísto ligového fotbalu nás čeká kvalifikace na MS. Česká republika hostí Norsko a bude se jednat o zápas, kde naši reprezentanti mají poslední šanci oživit naději na postup. Je zde spoustu zajímavých zápasů, ale my se zaměříme na ten, který je českému fanouškovi nejblíže. Češi musejí ukázat, že umějí střílet branky. Jarolím dělá všechno možné pro to, aby své svěřence nějakým způsobem namotivoval. Dokonce nabízí, že první střelec může porušit zdravé stravování a dát si něco z mekáče. Ať už to trenér myslel vážně nebo se jednalo pouze o nadsázku už není předmětem této analýzy. My se nyní podíváme na jednotlivé týmy.

logo_whitelogo_whitelogo_whitelogo_white

Česká republika

Domácí zatím okupují 5. příčku s dvěma body a skóre 0:3. Střelecký půst, to je hlavní téma. Aktuální forma týmu je velmi špatná, ale věříme, že se během této reprezentační pauzy zpraví.

Předpokládaná sestava:

Vaclík – Kadeřábek (Gebre Selassie), Suchý, Sivok, Novák – Hořava (Pavelka), Droppa – Skalák, Dočkal, Krejčí – Škoda.

 

 

Norsko

Hosté jsou na tom o něco lépe než jejich dnešní soutěž. Ve třech odehraných zápase získali 3 body a skóre 4:5. Nenechte se ale mýlit, jelikož tři body a všechny čtyři vstřelené branky získali v domácím zápase proti San Marinu. Navíc fotbalový trpaslík vedl a Norové horko těžko obraceli zápas pouhou čtvrthodinu do konce. Takže aktuální pozice, forma a psychické rozpoložení může být ještě horší než české.

Předpokládaná sestava:

Jarstein – Svensson, Strandberg, Hovland, Aleesami – Tettey – Helland, Skjelbred, Henriksen, Diomande – King.

 

Když si vezmeme, jak moc Češi potřebují vyhrát, jelikož tento zápas je pravděpodobně zlomový. Jde hodně a psychiku a výhra by českému týmu opravdu pomohla. K tomu přidáme, že v Edenu je třeba vstřelit několik branek pro fanoušky. My dnes věříme českým fotbalistům v zajímavém kurzu a volíme tip 1. Norsko není gólový tým a Česká republika zatím na svůj první gól čeká. Takže sázka na góly spíše méně než více, ale lépe se vyhnout úplně.

 

Jan E – verifikován

Tip: 1

Kurz: 2,10