Edmonton Oilers vs. Dallas Stars

VS

Čas zápasu:   Listopad 12, 2016   03:00 CET

USA -> NHL

Dnes v noci jako obvykle pokračuje sázkařsky oblíbená NHL. Tato liga je synonymem pro kvalitní hokej a vysoké kurzy. Abych už dále nenapínal, vybrali jsme zápas mezi celky Edmonton Oilers a Dallas Stars.

logo_whitelogo_whitelogo_whitelogo_white

Edmonton Oilers 

Domácí nyní okupují druhou příčku zápasní konference s 19 body a skóre 43:35. Mladý kádr Olejářů zatím hraje velmi dobře i přes několik zaváhání. Nejmladší kapitán v historii NHL Conor McDavid (5+12) vede týmové bodování a celkově je tahounem týmu i přes jeho nízký věk (19 let).

Pro tento zápas nebudou chybět stěžejní hráči.

 

 

 Dallas Stars

Desátá příčka a s ní 13 bodů a skóre 37:48. To není Dallas jak ho známe, který loni válel v play-off. Prostě dvojice Seguin – Benn to sama neutáhne. Brankářská dvojice je sice velmi dobře placená, ale kvalita není taková, aby Stars mohli více zápasů vyhrávat.

Pro tento zápas nebudou k dispozici stěžejní hráči mužstva:

Jiří Hudler

Aleš Hemský

Patrick Sharp

Cody Eakin

Mattias Janmark

Jason Spezza – start s otazníkem

 

 

Edmonton v nové hale ze šesti zápasů čtyřikrát , a to s celky jako Washington či St. Louis. Za to Hvězdy venku z 8 zápasů zvítězili pouze dvakrát a nedávno dostali ve Winnipegu 8 branek. Včera Dallas vyhrál na ledě Calgary a nyní je čeká druhý zápas během 24 hodin včetně cestování. My sázíme na mládí Edmontonu, které bude odpočatější.

 

Jan E – verifikován

Tip: 1

Kurz: 2,00