Charleroi vs Eupen

Belgie -> Jupiler League    S BONUS TIPY!!!

Páteční ochutnávka belgické nejvyšší soutěže mezi sebe přivede celky Charleroi a Eupen.  Týmy z Jupiler League jsou každým rokem vidět v Evropě. Mistr ligy je dokonce nasazen rovnou do základní skupiny Ligy mistrů. I ostatním týmům se dařilo, jelikož se dokázali probojovat do základní skupiny Evropské ligy. Jedná se tedy o kvalitní evropskou fotbalovou soutěž.

 

Charleroi

Loni zakončil své působení na 8. příčce a dokonce v závěru bojoval o předkolo Evropské ligy s Genkem. Bohužel v dvojzápase na svého soupeře nestačil. Letos zatím domácí po čtyřech odehraných kolech okupují 4. příčku. Charleroi má velice kvalitní obranu a to v lize padá dost branek. Zatím inkasovala pouze jednou. A navrch se jim podařilo přidat tři přesné zásahy. Domácím budou chybět tito hráči:

brankář Valentin Baume (0/0)

obránce Stergos Marinos (0/0)

záložník Benevente (1/0)

záložník Enes Saglik (4/0)

útočník Florent Stevance (0/0)

útočník Roman Ferber (2/0)

 

Eupen

Nováček belgické nejvyšší soutěže vstoupil prohrou 0:3 s Waregem. Celkově obrana není moc jistá. Máme za sebou čtyři odehraná kola a brankář Eupenu lovil již osmkrát míč ze své sítě. S góly už to tak špatné není, když dokázali doma vstřelit dva Anderlehctu, který se ještě šetřil na odvetu Evropské ligy.

Trenér hostí se pro tento zápas nemůže spolehnout na hráče:

obránce Raoul Kenne (0/0)

obránce Nicolas Timmermans (1/0)

útočník Jeffrén (3/0)

 

Jedná se o zápas týmu, který už má pohárové choutky a nováčka ligy. Před natěšenými fanoušky domácí ukáží svou kvalitu a svého soupeře přehrají.

 

Jan E – verifikován

Tip: 1

Kurz: 1,75 

 

 

Bonus tipy Jan E

26.8.2016       Tip  Odds
18:00 Mladá Boleslav Hradec Králové +2.5 gólu +1.69 
20:00 Jong PSV Jong Utrecht +2.5 gólu  
20:15 Bohemians 1905 Jablonec +2.5 gólu  
20:30 Charleroi Eupen 1  
20:45 Cork City Longford +2.5 gólu 1.48
20:45 Marseille Lorient 1