Chicago Fire vs Columbus Crew

USA -> MLS

Dnes zavítáme přes Atlantický oceán do nejvyšší severoamerické fotbalové soutěže MLS. V našem hledáčku je zápas mezi Chicago Fire a Columbus Crew. Oba týmy jsou ve spodní části tabulky. Domácí už na postup do vyřazovací části nedosáhnou a hosté ještě teoreticky mohou, ale to by museli v posledních třech kolech naplno bodovat a čekat, že jejich soupeři budou bez bodů, což je málo pravděpodobné. Liga známá svým gólovým fotbalem a rok od roku lepší kvalitou se nám pomalu blíží se konci základní části.

 

Chicago Fire

Domácí si pravděpodobně zopakují poslední příčku z minulého ročníku. Aktuální forma domácích není příliš lichotivá, během pěti posledních zápasů pouze 1 bod. Hráči Chicaga mají průměr na zápas 2,8 branek. Vyrovnaně jak doma tak i venku. Tým sídlí ve vesnici Bridgeview, která je vzdálená 20 km od centra Chicaga a stadion Toyota Park pojme až dvacet tisíc fanoušků. Trenér domácího celku se bude muset obejít bez:

brankář Matt Lampson (15 zápasů)

záložník Nick LaBrocca (12 zápasů 0 branek) – start je s otazníkem

 

 

Columbus Crew

Hosté mají ještě naději na postup, ale není zcela v jejich rukou. Aktuálně ztrácí na postupové místo 7 bodů, které je třeba nahnat ve třech zápasech. Ač je to málo pravděpodobné, tak ne zcela vyloučené. Hosté mají průměr tří branek na zápas a rozhodně nejedou do Toyota Parku remizovat, jelikož potřebují všechny body. Aktuální forma 9 bodů v 5 zápasech naznačuje, že to Crew ještě nevzdali. Vždyť poslední zápas před reprezentační pauzou doma porazili svého dnešního soka 3:0. Dnes do zápasu nezasáhnou:

obránce Waylon Francis (19 zápasů 0 gólů)

obránce Tyson Wahl (14 zápasů 0 gólů)

záložník Federico Higuain (19 zápasů 4 góly)

záložník Ben Swanson (1 zápas 0 gólů)

záložník Cedrick Mabwati (17 zápasů 1 gól)

útočník Conor Casey (2 zápasy 0 gólů)

 

Jedná se o zápas, kde domácí hrají už jen pro fanoušky a hosté musejí vyhrát nebo se mohou s postupem  rozloučit. Absence obou týmů nejsou pro vývoj zápasu příliš významné. Počasí by mělo přát, jelikož bude slunečno a občas nějaký mráček. Bez srážek, což je pro naši sázku důležité. Favorita zápasu lze vybírat jen těžko, tak se podíváme na sázku na góly. Doporučujeme tip 3 a více v zajímavém kurzu.

 

Jan E – verifikován

Tip: +2.5 gólu

Kurz: 1,56