FC Bohemians 1905 vs. FK Mladá Boleslav

Česká rep. -> ePojisteni.cz 1 Liga 

Reprezentační přestávka nám skončila a my se opět pouštíme do ligového fotbalu. V pátek, jak to již bývá zvykem, se hraje předehrávka české nejvyšší soutěže. My se podíváme na zápas mezi Bohemians 1905 a Mladou Boleslaví. Oba týmy mají vydařený vstup do sezóny a uvidíme, který z nich bude i po reprezentační pauze pokračovat v dobrých výsledcích.

logo_white logo_white logo_white logo_white

 FC Bohemians 1905

Máme za sebou již devět odehraných kol a Klokani jsou nyní na 6. příčce s 13 body a skóre 10:12. Záporné skóre je dílem špatného vstupu do sezóny. Aktuální forma v posledních pěti zápasech 4 výhry a jedna prohra, skóre 9:4. Jediná prohra na Julisce 4:1, Dukla doma ukazuje svoji formu. Trenér Koubek se nemůže spolehnout na:

záložník Čížek (5 zápasů 1 gól)

útočník Linhart (0 zápasů 0 gólů)

 

 

 

FK Mladá Boleslav

Tým z automobilového města vlétnul do soutěže jako uragán. Po devíti kolech má na svém kontě 22 bodů a skóre 17:6, právem jim náleží 2. příčka ligy. Výkon podtrhuje nejlepší obrana ligy. Kalvodovi se povedlo navázat na Jarolímovi výsledky a tým zatím dobře šlape. Bohužel pro tento zápas škodovka přijede do Prahy bez:

záložník Rada (5 zápasů 2 góly)

obránce Kysela (0 zápasů 0 gólů)

obránce Fabián (2 zápasy 0 gólů)

útočník Magera (8 zápasů 2 góly)

 

 

Oba týmy mají velkou kvalitu a hosté možná i trošku vyšší. Klokani ale hrají ve svém Ďolíčku, kde se jen těžko vyhrává. Navíc když k tomu přidáme fakt, že po reprezentační pauze bývá těžší navázat na úspěšnou formu, tak jsou mírným favoritem spíš domácí. Silné obrany obou týmů a k tomu přidáme i příznivé počasí, tedy zataženo místy vysvitne sluníčko, ale bez srážek. Sázku na góly raději vynecháme, ale neprohru domácího týmu si rádi zahrajeme.

 

Jan E – verifikován

Tip: 1X

Kurz: 1.65