1. FC Köln vs. FC Ingolstadt 04

Německo -> 1. Bundesliga

Sobotní fotbalová nabídka je velmi obsáhlá a je tedy z čeho vybírat naše tipy. Podíváme se k našim západním sousedům na 1. Bundesligu. zde se utká Kolín nad Rýnem a Ingolstadt. Jedná se o souboj dvou celků, přičemž každý má úplně jiné starosti. Domácí nepoznali porážku a jsou na špici ligové tabulky. Hosté mají opačný problém, s jediným bodem na ligovém dvě. Pojďme se blíže podívat na dnešní soky.

1. FC Köln

Aktuálně okupují 4. příčku s 12 body a skóre 10:3. V posledním zápase dokázali obrat o body mistra na jeho hřišti za remízu 1:1, jednalo se o první letošní zaváhání Bayernu Mnichov. Ve třech odehraných domácích utkáních získali hráči Kolína 7 bodů a skóre 6:1 jediné klopýtnutí přišlo s nováčkem z Lipska, který má ale velkou kvalitu. Nejlepším střelcem kozlů je Francouz Modeste s pěti přesnými zásahy stejně tak jako má Robert Lewandowski či Mexičan Chicharito z Leverkusenu. Za domácí Kolín do zápasu nemůže nastoupit:

Obránce Maroh (1 zápas 0 gólů)

 

FC Ingolstadt 04

Hosté s jedním jediným bodem na předposlední příčce, když k tomu přidáme ještě skóre 3:12, tak to zatím nevypadá příliš dobře. Svůj jediným bod dokázali hráči Ingolstadtu vybojovat na půdě posledního Hamburku. Nejlepším střelcem hostí je Rakušan Hinterseer se dvěma přesnými zásahy, přičemž jeden gól dal z penalty. Hosté by měli nastoupit v plné sestavě, jelikož nejsou známa žádná zranění.

 

Kozli hrají před svými fanoušky ve velké pohodě, atmosféra v RheinEnergieStadion bývá vždy bouřlivá a pro body se sem jezdí jen velmi těžko. Počasí bude příznivé, krásných 16 stupňů, obloha zamračená ale bez srážek.

Hosté nejsou v dobré pohodě díky svým špatným výsledkům, takže čekáme spíše převahu domácího celku a volíme výhru domácího týmu. Sázka na branky je dosti riziková, Kozlům může stačit 2:0 a nebo se rozstřílejí a zápas skončí 4:0. Rozumné je se vyhnout sázce na branky.

 

Jan E – verifikován

Tip: 1

Kurz: 2,00 

 

 

BONUS TIPY JAN E – VERIFIKOVÁNY

15.10.2016       Tip  Odds
15:00 Karviná Příbram 1  
17:00 Ostrava Žižkov  
17:00 Dukla Praha Liberec  
18:00 Opava Mas Táborsko