FC Vysočina Jihlava vs. SK Slavia Praha

Česká republika -> ePojisteni.cz 1. Liga        S BONUS TIPY!!!

Jihlava je tradičně doma velmi nebezpečná, což ukázala už v prvním kole proti Plzni, když doma prohrála pouze 1:2. V zápase šla do vedení 1:0 ve 27. minutě a až ve druhém poločase, když se domácí zatáhli, tak začala Plzeň dominovat a zápas otočit. Ve druhém zápase si Jihlava dokázala odvézt bod z Liberce díky penaltě v 81. minutě. Absence na straně domácích:

obránce Kryštůfek (d 1/0)

záložník Novotny (0/0)

záložník Vaculik (m 1/0)

Slavia na druhé straně má před sebou velmi náročný týden, který začíná tímto zápasem. Jedná se teprve o druhý ligový zápas a doposud v této sezóně toho Slavia moc neukázala. Překvapením byl postup přes portugalské Rio Ave. 8. srpna v Edenu dokázala Slavia uhrát remízu 2:2 se Zlínem. Trenér Uhrin po zápase uvedl, že z Portugalska si Slávisté přivezli střevní potíže a tak to se podepsalo na pomalém startu do zápasu. Uvidíme tedy, jaký start bude mít Slavia v Jihlavě. Absence na straně hostů:

záložník Mingazow (0/0)

záložník Ščuk (2/0)

útočník Zeleznik (0/0)

S otazníkem jsou:

obránce Mikula (5/0)

záložník Barák (4/0)

V prvním kole jsme tipovali výhru Slavie v Brně. Po zklamání doma se Zlínem věříme, že si Slavia odveze z Jihlavy všechny tři body, stejně jako Plzeň.