FK Vojvodina vs. FK Javor Ivanjica

Srbsko- > Super Liga           FREE ČLÁNEK!

FK Vojvodina je tradičním účastníkem evropských pohárů, minimálně tedy jejich kvalifikací.  Čtvrtý tým minulého ročníku srbské Super ligy se může těšit na čtvrteční domácí souboj o postup do základní skupiny Evropské ligy s holandským AZ Alkmaar. Dnešní zápas je tedy pro Vojvodiny jakousi přípravou. Týdenní volno od evropských soutěží určitě hráči uvítali a tak dnešní zápas bude přípravný na čtvrtek. V současné sezóně má Vojvodina odehrány 3 zápasy, z toho 2 vítězství, 1 remízu a skóre 4:1.

Javor je tým, který se minulý rok zachránil od sestupu až ve skupině o udržení. Za týmem skončil pouze Novi Pazar a sestupující OFK Bělehrad a Jagodina. Bodově na tom Javor nyní není špatně, ve 4 zápasech nasbíral tým 5 bodů, ale skóre pouhých 4:5, ale jediný tým, který zatím dokázali hráči Javoru porazit, byla poslední Backa, která má za sebou již 5 soutěžních zápasů se ziskem 1 bodu a skóre 1:6.

Srbská liga je jasně rozdělena mezi kvalitní týmy a zbytek. Domácí patří mezi tu první skupinu a tak i dnes nemůžeme příliš horlivě čekat nějaké překvapení. Takže za nás je 1  výhra Vojvodiny jasná volba. Na góly ve Srbsku raději nevsázet, protože jediný gólovější tým je první CZ Bělehrad, který má ve 4 zápasech skóre 12:5. Ostatní jsou spíše -2,5 gólu, ale je to hraniční. Takže proto góly raději vynechat.

 

 

Jan E – verifikován

Tip: 1

Kurz: 1,57

 

 

BONUS TIP JAN E

20:00 Radnik – Borac

Tip 1

Kurz: 1,74