Jakou formou poskytujeme naše rady a tipy?

Proč web? 

Na internetu je mnoho tipérů, kteří používají mnoho různých komunikačních kanálů pro zasílání tipů svým klientům. Po dlouhém zvažování jsme jako optimální cestu zvolili web, která je sice nákladnější, ale pro nás i vás nejefektivnější. Proč? Protože má největší dosah a je k dispozici nonstop. Lze používat i emaily, což jsme dělali například v rámci balíčku Euro 2016. Není to však dlouhodobě praktické a nově příchozí klienti nemají možnost nahlédnout do historie. To samé platí i pro ty z vás, kteří by chtěli třeba pro referenci nahlédnout do historie tipů/článků/analýz a získat z ní nějakou informaci vztahující se k minulému zápasu v dané lize či o soupeřích. V mailu se špatně hledá zpětně. Na webu vám buď odkaz dáme přímo do článku, nebo stačí, když použijete funkci vyhledat.

 

Přímé dotazy na tipy

K tomu abychom vybrali dle nás pár nejlepších tipů, musíme mít širokou škálu informací a přehled o dění v daném sportu. To znamená, že víme, proč nějaký zápas nevsázíme. Občas napíšeme i analýzu ve které uvádíme důvody, proč jsme se k tomuto kroku rozhodli. Chápeme, že toto není tak zajímavé jako když poradíme co vsadit, ale někomu to může pomoci třeba i zachránit tiket, když na základě našeho doporučení zápas z tiketu odstraní.

Často nám chodí od vás dotazy na náš názor na ten či onen zápas, ke kterému jsme nenapsali třeba ani tip, a ani analýzu. Rádi bychom vám všem vyhověli, ale náš web má stovky registrovaných uživatelů a my vybíráme doslova ze stovek zápasů týdně. Vybereme třeba 30-40 tipů, které studujeme a o kterých pak tedy logicky něco víme. Zejména pak z časových důvodů bohužel nelze rozebírat s každým uživatelem jednotlivě ony další stovky tipů, které jsme nezvolili mezi námi doporučené tipy. Velmi nás těší váš zájem, ale 24 hodin děleno například 200 konzultacemi či radami už není zas tak mnoho. Minimální čas na nastudování zápasu a sepsání článku je jedna hodina. Minimální! U některých je to i dvojnásob a to bez případné konzultace mezi námi.

 

Nejlevnější konzultace

Na web dáváme jen to, co považujeme za tipy nejvyšší kvality a o tom svědčí i naše výsledky. Prostřednictvím webu jsme pak schopni býti konzultanty pro více z vás než kdybychom to dělali osobně jeden na jednoho. Čas jsou peníze, a pokud jsme schopni dosáhnout více z vás z jednoho prostoru, pak nemusíte platit 500,- Kč až 1000,- Kč za 1 hodinu konzultace jako si berou například fitness trenéři. Za cenu 1200,- Kč za měsíc si u nás tedy kupujete okolo 40-80 konzultačních hodin (minimální čas strávený psaním článků s tipy). Takže 1 konzultační hodina u nás vás tak vychází v průměru na 20,- Kč. A koho si dnes můžete najmout za 20,- Kč na hodinu?