Když se smůla lepí na paty

VS

Když se smůla lepí na paty

Vsázení je primárně zábava a tedy aktivita, která by nám měla přinášet radost a potěšení. Ale občas přijde i smůla. Pokud se vyhrává, tak je to fajn. A i zde platí, že „nemusí pršet, stačí, když kape.“  Není třeba vydělat milion za den. Bohatě stačí být pár stovek v plusu tu a tam. V případě, že vsázíte na fotbal, jsou víkendy vaší doménou. Denně jsou v nabídce desítky zápasů, které se vám líbí, a něco o nich víte. Jak jsme již psali v našem blogu, vsázejte jen to, čemu rozumíte. Víkendy nabízejí stovky fotbalových zápasů, ale nemá smysl vsázet vše.

Takže si vyberete těch pár zápasů, kterým se budete věnovat a nyní co s nimi? Buď se vám líbí nějaký tým jako favorit, nebo můžete vsázet góly. Toto jsou naše dvě nejoblíbenější oblasti sázek. Samozřejmě lze vsázet i počty rohů, držení míče, karty, střelce apod., ale tyto tipy nám přijdou spíše jako okrajové a nejsou naší první volbou.

logo_whitelogo_whitelogo_whitelogo_white

Velká nabídka

V nabídce tedy stovky zápasů, vy se vyberete několik desítek, z kterých dále vybíráte a zvažujete. Nakonec si vyberete 2 až tři a dáte si na ně nějakou před zápasovou sázku. Sednete si k zápasu a začnete jej sledovat. Pak své sázky podpoříte něčím v live, protože víte, že v dané soutěži góly padají.

Statistiky

Celé vsázení je pouze o číslech a dlouhodobých statistikách. Pokud si spočítáte svou dlouhodobou statistiku a máte třeba 55% úspěšnost v tipech, pak je jasné, že když trefíte například 10 tipů v řadě, tak se statistikám nevyhnete a čekají vás 4-5 KO tipů. Joooo, kdybychom věděli, které to jsou předem, že? Optimální stav je třeba 2-3 tipy vyhrát, a pak 1-2 zápasy netrefit. To pak vše běží dle předlohy a tak nějak jste přesně trošku v plusu a máte klid.

Jenže ono to tak snadné není. Paradoxně asi to nejhorší co se může stát je trefit sérii 10, třeba i 15 OK tipů v řadě. Amatér se začne radovat a začne mít pocit neporazitelnosti. Zkušený sázkař začne mít tak trochu strach. Snášet sérii OK tipů je vždy příjemné. Ovšem v momentě kdy přijde KO série, tak začnete mít pocit, že se vám vyloženě lepí smůla na paty. A co s tím?

Toto jsou právě momenty, které určí, jak na tom jste a kam se řadíte. Amatér má pocit, že sérii musí zlomit a začne dělat hlouposti. Hlouposti jako navyšování vkladů, vsázení vyšších kurzů, větších tiketů, více tipů atd. Zkušený sázkař se tímto nenechá rozhodit a jednoduše přestane vsázet. V tom spočívá tajemství profesionálního sázkaře. Umět přijmout prohru.Parádní trefa

Nám se například ve čtvrtek neskutečně dařilo a trefili jsme ve Švédsku jediný zápas ze 4, kde nepadlo +2,5 gólu. Druhý náš tip byl Gent, který zvítězil a také jen těsně 1:0. Oba zápasy v kurzu okolo 2,00. Parádní trefa.

161027_allsvenskan

161027_ver

Dorazila smůla 

V pátek už bylo však vše jinak. I my jsme tušili, že to nebude žádné terno a tak jsme zkusili zahrát pouze dva tipy s nižším kurzem. Jenže zrovna včera padlo v Nizozemsku nejméně gólu za hodně dlouhou dobu, a to nejen v našich tipech, ale všeobecně. Takové věci se nedají předpokládat a lze si z nich pouze vzít ponaučení. Na vsázení jsme si vybrali 3 zápasy, ze dvou jsme dali tipy do verifikace. Ovšem umět si vybrat 3 zápasy, kde nepadne ani gól? To už je opět ta smůla, která se vám občas lepí na paty.

161029_0-0

A tak jsme toto vzali jako varování pro tento víkend a ačkoli je nabídka obsáhlá, tak my budeme velmi opatrní a možná se nám něco zalíbí, a tip dáme. Je však také možné, že si raději dáme pauzu a necháme jeden víkend bez tipů a nabereme tak síly na pohárový týden…