Když se smůla lepí na paty 2

VS

Když se smůla lepí na paty 2

smula-1293830_1280Rádi bychom tímto navázali na včerejší blog. Sobota nám jen dokázala, že naše tušení bylo správně a smůla by jen pokračovala. Čekali jsme několik překvapení a také se dostavili. Hned po ránu v naší oblíbené australské A-League jsme nevěřili ve výhru Sydney v Newcastlu a tedy náš tip na 1X by bylo KO. Výsledek zápasu byl 0:2 pro Sydney a tak bychom alespoň trefili -2,5 gólu, ale to by nás nikterak nezachránilo. V druhém australském zápase byli jasným favoritem domácí WS Wanderers. Jednoznačnější vítězství domácích a plusové góly bychom si snad ani nedokázali představit. WS Wanderers doma však zvládli pouze remizovat s Central Coast Mariners 1:1. Ve verifikacích tedy -2000,- Kč.

161029_a-league

 

logo_whitelogo_whitelogo_whitelogo_white

 

Nevsadíte a vyděláte

Zde vyloženě platilo pravidlo, že největší hodnotu měl tip, který nevsadíte. O tomto principu jsme psali již zde. A to nebyl ještě ani všem dnům konec. Však ti co si včera vsadili cokoli na Manchester United, dostali kvalitní lekci v tomto principu. Kurz na Manchester byl 1,30, tedy někde na spodní hranici co bychom vůbec byli schopni doporučit. Zápas s dobře bránícím nováčkem Premier League Burnley dopadl 0:0, a tak i ti co vsadili góly, nebo střelce, tak zaplakali. Ne, že by Manchester neměl šance, ale góly holt chyběly.

161029_manu

 

 

A ani to nestačilo. Další přišel na řadu Dortmund. Nakonec klasický magický kurz 1,50. Dortmund válcuje soupeře jak v domácí soutěži, tak v Lize mistrů. Schalke je pravý opak, ale lehce se zvedá. No a inu další krásná remíza 0:0. Takže tisíce tiketů opět shozených. Večer pro změnu hrála Barcelona. Tutovka dne, kurz 1,05, tedy nulová hodnota a tak co vsadit? Gól do poločasu? Plusové góly? Handicap? Paráda, všechny tipy KO.

161029_dortmund

 161029_barcel

 

Naše neveřejné tipy

Naše soukromé tipy nedopadli zas až tak špatně, ale jen těžko se hledali kvalitní kurzy s dobrou hodnotou. A ať bychom dali cokoli, tak stejně by to výrazný zisk nepřineslo. Vsadit tyto tipy po jednom za 1000,- Kč, tak by nám i tak vyšlo -648,- Kč.

161029_ticbettipy

 

 

To vše ukazuje na to, že naše tušení bylo správné a neviděli jsme nic, co by nás dostalo do plusu a tak jsme si dali pauzu, která byla nakonec správná. Není nutné vsázet den co den a když nemáte dobrý pocit předem, tak si raději dejte pauzu. Ušetříte si tak nervy a peníze.

 

Jaké jste měli zkušenosti včera vy? Podělte se o ně s námi v komentářích níže.