Legia Warzsava vs Dundalk FC

Evropa -> Liga mistrů   S BONUS TIPEM!!!

Dnešnímu fotbalovému programu jasně vévodí odvety milionářská Ligy mistrů. Legií Varšava první zápas v Irsku odehrála v duchu hlavně neinkasovat. Což se obou týmům dařilo velmi dobře, ale v 56. minutě přišla jasná ruka ve vápně domácího celku. Proměněný pokutový kop změnil obraz do té doby tak defenzivního zápasu. Domácí se hrnuli do vyrovnání, ale jediné co přišlo, byl gól na 0:2 v závěru.

 

Legia Varšava

O víkendu proběhlo šetření opor na odvetu LM, tedy prohra v lize 1:3. Jde o poslední zápas před skupinou, tedy při postupu poputuje velká finanční injekce do postupujícího klubu. Trenér by měl mít k dispozici všechny hráče z kádru. Otazníky pro dnešek jsou:

obránce T. Brzyski (6/0),

obránce J. Rzeźniczak (6/0)

záložník S. Vranješ (2/0)

 

Dundalk

O víkendu měli Irové volno. Dundalk je takové letošní překvapení v předkolech. Dokázal vyřadit Bate Borisov, díky neskutečné domácí výhře 3:0. Irům bude chybět zkušený defenzivní středopolař Stephen O’Donnell, kvůli žlutým kartám. Absence na straně Dundalk:

útočník Ciaran Kilduff (16/6)

obránce Stephen O’Donnell (15/1)

 

 

Jedná se o souboj Davida s Goliášem. Dnes ovšem vyhraje Goliáš. Kvalita a zkušenosti na straně Legie budou rozhodující. Pokud chtěl něco Dundalk předvést, tak před svými fanoušky, protože v Polku to pro ně bude teprve terno.

 

Jan E – verifikován

Tip: 1

Kurz: 1,40

 

Jan E – verifikován

Tip: +2,5 gólu

Kurz: 1,85

 

BONUS TIP JAN E

Jan E – verifikován

Stal Mielec vs Drutex-Bytovia

Tip: +1,5 gólu

Kurz: 1,35