AS Roma vs. FC Porto

Evropa -> Liga mistrů     FREE ČLÁNEK!!!

Dnes máme před sebou zápasy čtvrtého a zároveň posledního předkola Ligy mistrů. AS Řím přivítá doma Portugalce. První zápas skončil smírně 1:1. Během úvodní pětačtyřicetiminutovky dokázali Italové strhnout vedení na svou stranu i díky vlastnímu gólu Monteira. Ještě před první hvizdem viděl druhou žlutou kartu belgický obránce Vermaelen. Ve druhém poločase začali Portugalci tlačit, ale podařilo se jim skórovat pouze z pokutového kopu, tak si Římané odvezli z Porta slibný výsledek 1:1.

 

AS Řím

O víkendu si poradili doma s Udinese, které smetli 4:0. Prosadili se útočníci (Perotti 2x, Salah i Džeko). Výhodou pro Římany dnes bude i výsledek prvního zápasu.  Všechno svědčí o dobré psychické pohodě v týmu, navíc již před sezónou prodloužila smlouvu klubová ikona Francesco Totti. Týmu budou chybět:

obránce Torosidis (0/0)

obránce Mário Rui (0/0)

obránce Rudiger (0/0)

obránce Thomas Vermaelen (2/0)

záložník Florenzi (1/0)

 

FC Porto

Portugalci si v pátek poradili doma s Estorilem poměrem 1:0. Hráči Porta jsou velmi neefektivní při zakončování svých akcí, v prvním zápase v Itálii nedokázali vstřelit ani 1 branku ze hry a to měli početní výhodu takřka půl zápasu. Páteční zápas to jen potvrzuje, 11 míčů směřovaných na bránu a pouze jediný gól.

Portu budou chybět:

obránce Martins Indi (d 0/0)

záložník Brahimi (0/0) 

útočník Depoitre (0/0)

útočník Aboubakar (0/0)

 

Porto musí útočit od první minuty, tím se bude ještě více otevírat prostor domácímu týmu. Navíc Římané se nebudou před svými fanoušky ostýchat a budou chtít zápas co nejdříve rozhodnout. AS doma potvrdí svou výbornou výchozí pozici a porazí letos slabší Porto i s gólovým přídělem.

 

Jan E – verifikován

Tip: 1

Kurz: 1,95 

 

Jan E – verifikován

Tip: +2,5 gólu

Kurz: 1,97