Live sázky na góly

Live sázky na góly

goalKaždý sázkař má svůj osobitý styl sázení. Live sázení je relativně složitá záležitost a dost dobře nelze live sázky verifikovat, takže my se live tipům na webu nevěnujeme. To však neznamená, že se jim nevěnujeme vůbec. Včera jsme zde v našem blogu psali, že je nebylo moc co vsázet a nabídka tipů byla velmi slabá. Jenže to neznamená, že nelze vsázet vůbec nic. Jednou z možností jsou právě live sázky. Nižších tenisových turnajů se hraje dost, ale tomu se věnovat v tomto blogu nechceme. Máme několik strategií jak na tenis, některé jsme zde již popisovali a dalším se budeme věnovat v budoucnu.

logo_white logo_white logo_white logo_white

Live góly

Fotbal se prostě hraje na góly, a pokud se kouknete na statistiky a výsledky, tak jistíte, že počet zápasů, které skončí 0:0 je skutečně mizivé. Takže pokud není zrovna nabídka zápasů příliš velká, tak se lze věnovat pouze live nabídce fotbalových zápasů. Těch se hraje vždy několik a je jedno kde na světě. Je pár soutěží, kde mnoho gólů nepadá, ale i tam je výsledek 0:0 v drtivé menšině. Tudíž si stačí podívat na nabídku live zápasů a najít si zápasy, které mají skóre 0:0 například v 60. minutě. Tyto si na Tipsportu označíte hvězdičkou a tím se vám dají do horní části live nabídky. Okolo 60. Minuty již bývají kurzy okolo 1,50.

 

Čekání

A nyní už je pouze na vás do kdy vám vydrží nervy. Pokud chcete hrát vysoké kurzy tak logicky, čím déle vydržíte, tím lépe. Okolo 80. minuty jsou již kurzy nad 2,00, většinu i výše, ale známe i takové zápasy, kde kurz na to, že padne gól po 80. minutě bookmakeři stále drží pod 2,00. V ten moment je potřeba zvážit i hodnotu toho kurzu. Jenže jelikož fotbal je o gólech a vy víte, že v 90% zápasů padne gól, tak pokud vsadíte dost zápasů po 80. minutě, tak i kurz 1,50 je na vaší straně.

Pokud je tedy nuda, vzhůru na góly. My včera taky hrály góly, a přesně výše uvedeným způsobem jsme v průběhu sledování zápasu Wawrinka vs. Čilič si vsadili raději na góly v „no name“ soutěži. Na Jamajce!  Byly tam dva zápasy, které přesně pasovaly do popisu výše, u jednoho byl dokonce kurz v cca 76 minutě extrémně vysoký, ale nevadí, o to lépe. Tohoto jsme hned využili. Gól sice nakonec padl až v nastaveném čase, ale nevadí, princip toho, že gól padne v drtivé většině zápasů, se opět osvědčil: Marverly Hughenden – Harbour View.