Tenis live sázky

Live tenis

tenis-frogVsázíte rádi live? Máte čas strávit pár hodin u počítače a sledovat tenisové zápasy? Pak vám tento článek bude prospěšný. Když je chvíli čas, tak i my se rádi koukneme na zajímavý tenisový zápas. Zajímavý tenisový zápas z pohledu sázkařského neznamená vždy zajímavý zápas mezi top hráči. Mnohem zajímavější totiž je se v live sázkách zaměřit na nižší turnaje, kterých se často účastní i hráči z top 100 či dokonce 50.

Často jsou tyto zápasy na okruhu challenger a přijede tam hráč/hráčka z top 50 (více o tom jak na tenis naleznete v našem blogu zde). Kurzy na jejich výhru v zápasech jsou často 1,10-1,20, tedy silně nezajímavé. Co však zajímavé je jsou live sázky. Stačí si sednout, otevřít si sázkové rozhraní a jde se na to. Kouknete na nabídku a máte několik možností. Buď si vyberete zápas, kde třeba favorit prohrál první set a v průběhu dalších třech gemů poznáte, jak na tom je. Další možnost je se podívat na zápasy, které budou začínat za pár minut. Chvíli počkáte a opět hned po pár gemech zhruba poznáte, o co komu jde.

logo_white logo_white logo_white logo_white

Sázky na gemy

U tenisových live sázek je například dobré hrát za menší vklad gemy. Pokud zvolíte základní vklad 500,- Kč, tak pak lze hrát jednotlivé gemy například po 20-30,- Kč vkladu. Na jednotlivých gemech u ženského tenisu je dobré vsázet první a poslední gemy v setech. Určitě se nedoporučuje vsázet každý jednotlivý gem.

Další zajímavý princip je, že pokud jedna z hráček vyhraje první set a vy vidíte, že její výkon nebyl úplně přesvědčivý a trápila se na svém podání, jak už to u ženského tenis bývá, tak kurz na tzv. otočku je určitě dost přes dva. A pokud hráčka, která vyhrála set, jde rovnou i podávat jako první, pak z naší strany skoro vždy zkoušíme hrát brejk prvního gemu. Podobný princip platí, když jde hráčka podávat na vítězství v setu. Podávající hráčka vede například 5:3, prohraje vlastní podání a pak vyhraje set 6:4, tedy rebrejkem.

 

 

Gemy u Tipsport

U hráček jako je Karolína Plíšková, které mají skutečně až téměř mužské podání, se vyplatí zkoušet hrát, že udrží své podání. Za stavu 0:15 se už dostanete na kurz okolo 1,45 a za stavu 0:30 jste už okolo 1,90. Kancelář Tipsport nabízí tyto live sázky na rozehrané gemy až do stavu 30:30. Toto je výhodné, protože za stavu 0:30 máte možnost získat pěkný kurz a za stavu 30:30 si jej můžete pojistit. Poslední možností vsadit si rozehraný gem je pak z pravidla pouze stav shody (40:40).

 

 

Kde vsadit?

Ne každá sázková kancelář nabízí možnost vsázet rozehrané gemy a tak proto live gemy vsázíme nejraději u Tipsportu. Pokud to chcete zkusit s námi, můžete se u Tipsportu zaregistrovat zde.

Jaké jsou vaše zkušenosti s live sázkami na tenis? Podělte se s námi v komentářích níže.