Manchester City FC vs. FC Steaua Bukurešť

Evropa -> Liga mistrů     FREE ČLÁNEK!!!

Středa se nese již tradičně ve fotbalovém světě v duchu Ligy mistrů a dneska tomu není jinak. Čekají nás poslední odvety před skupinou. Nás zaujal zápas mezi celky Manchester City FC a FC Steaua Bukurešť.

 

První utkání proběhlo v jasné režii Angličanů. Zápas skončil 0:5, hosté si odvezli takřka postupový výsledek po prvním zápase. Za zmínku stojí S. Aguero, který neproměnil dva pokutové kopy a i přes to dokázal vstřelit hattrick. Je pravděpodobné, že dnes zápas bude spíš ve volnějším rytmu a za domácí celek bude hrát řadu hráčů z lavičky.  City má velmi kvalitní a široký kádr, tudíž se hráči z lavičky budou chtít předvést, aby se dostali třeba příště do základní sestavy. Navíc Steaua už nemá co ztratit a bude se určitě pokoušet o čestný úspěch v podobě vstřelení branky na Etihad Stadium.

 

Manchester City

O víkendu smetli venku tým Stoke 4:1. Pep Guardiola není jedním z trenérů, který by chtěl nějaký zápas úplně vypouštět, ale dnes má výbornou příležitost zamíchat sestavou a vyzkoušet něco nového.

Jistě by se nechtěl znelíbit šejkům, takže žádnou blamáž nečekáme.

Zranění jsou:

záložník Gundogan

obránce V. Kompany

záložník Sané

S otazníkem je dnes:

obránce Sagna

 

 

Steaua Bukurešť

V sobotu přivítali na svém stadionu městského rivala Dinamo Bukurešť. Byl to těžký zápas, který nakonec skončil smírně 1:1. Hráči rumunského celku tak nějak tuší, že do Anglie nejedou pro výhru, ale spíš se ukázat v tom nejlepším fotbalovém světle.

Nebudou k dispozici:

obránce Filip nad kterým visí otazník

 

Sečteno a podtrženo, čekáme ofenzivní fotbal s gólovým přídělem. Hráči i trenéři se budou chtít vyhnout jakýmkoli zraněním. Sázet zde jedničku v kurzu 1,2 je holý nesmysl.

 

 

Jan E – verifikován

Tip: +2,5 gólu

Kurz: 1,50