Vejle vs. AB Kodaň

Dánsko -> 1st Division

Ve čtvrtek se hraje mnoho odvet v Evropské lize. Těm se však raději vyhneme obloukem, protože tipovat například výhru West Hamu v kurzu 1,20-1,30, o ničem. 2. Dánská liga však nabízí divácky velmi pěknou podívanou. Vejle je na třetím místě dánské 1st Division, tedy druhé nejvyšší soutěže. V 5 zápasech mají skóre 9:4, tedy průměr 2,6 gólů na zápas. Domácí jsou na třetím místě tabulky s 9 body.

Hosté z Kodaně na druhou stranu zatím moc nepřevedli. Po 5 kolech mají jediný bod a skóre 6:12, tedy průměr 3,6 gólu na zápas. Mají nejvíc inkasovaných gólu v lize a také drží poslední místo. Pokud by dnes zaskočili hosté bookmakery a získaly venku 3 body, pak by se dotáhli na tři týmy před nimi, které mají po 4 bodech.

V této lize nemá moc smysl vsázet, kdo vyhraje, nebo styl favority apod. Minimálně tedy pokud nejste velkým fanouškem daného týmu nebo nežijete v prostředí této soutěže. Informace z těchto soutěží se shánějí velmi složitě. Jedna věc, kterou však lze vsázet jsou góly. Statisticky mají oba týmy průměr nad 2,5 gólu v zápase. Hlavně však v posledních 5 zápasech obou týmů, tedy celkem 10 zápasech, nepadlo +2,5 gólu pouze 1! A tedy můžeme s 90% statistickou úspěšností se vesele zakousnout do tipu +2,5 gólu v kurzu okolo 1,80!!! Nádhera.

 

Jan E – verifikován

Tip: +2,5 gólu

Kurz: 1,80