SK Slavia Praha vs. 1.FK Příbram

Česká republika -> ePojisteni.cz 1. liga

Tento víkend se hraje čtvrté kolo nejvyšší české soutěže a Slavia stále čeká na své první vítězství. Je to sice dáno i odloženým zápasem v promáčeném Brně, ale v evropských soutěžích Slavia také nemá přesvědčivé výsledky. Hned na úvod sezóny prohrála v Levadii 1:3 a zatím jediné vítězství nové sezóny přišlo doma s Levadií 3:1. S Rio Ave uhrála Slavia 2x remízu, doma 0:0 a v Portugalsku 1:1. Po návratu z Portugalska stihla Slavia dvě remízy. Doma se Zlínem nakonec dotáhla zápas na 2:2 a v Jihlavě i přes řadu sporným momentů a neproměněné penaltě opět pouze remizovala 1:1 (článek zde). Ve čtvrtek přišla domácí prohra v Evropské lize s Anderlechtem 0:3. V týdnu čeká slávisty odveta v Belgii.  Slavii dnes bude chybět:

útočník Železník

záložník Ščuk

 

Poté, co se zachránila v lize v posledním kole, Příbram nevstoupila do této sezóny vůbec dobře. Po třech kolech má Příbram 0 bodů a skóre 0:6. V prvním kole prohra ve Zlíně 0:2, kde byl zápas vyrovnaný a až v závěru, když se Příbram snažila srovnat skóre, podruhé inkasovala. Mladá Boleslav je tým nad síly současné Příbrami tak domácí prohra 0:1 byla ještě dobrým výsledkem. Zápas s Plzní se však již vůbec nepovedl a tak konečné skóre 0:3 bylo tématem k zamyšlení. Ačkoli Příbram v té době již měla posilu v podobě veterána obránce Martina Jiránka, tak do ligového zápasu nastoupí až dnes v Edenu. Příbram dnes bez významnějších absencí, pouze start obránce Nikoliče je s otazníkem.

Je zde mnoho důvodů proč pochybovat o výhře domácích. K tomu přidáme dnešní promáčený terén a máme zde recept na velké překvapení. My však věříme, že i přes veškeré interní nesrovnalosti ve Slavii budou dnes sešívaní lepším týmem a poradí si s týmem, který ještě nevstřelil gól. Je možné, že se Příbram už konečně v lize trefí a tak se zde odvážíme i pro +2,5 gólu v kurzu okolo 1,66.

 

Jan E – verifikován

Tip: 1

Kurz: 1,40 

 

Jan E – verifikován

Tip: +2,5 gólu

Kurz: 1,66