Spuštění nového webu

Nový web

Zdravíme všechny naše příznivce. Jak jste si již jistě všimli, tak minulý týden jsme spustili novou verzi webu. Je to v pořadí již třetí web. A doufáme, že tento systém již bude fungovat nějakou dobu. První web, který jsme připravovali minulý rok, tak po zvýšeném zájmu z vaší strany se zjistilo, že není schopen zvládat vyšší provoz a administrativu. V dubnu jsme tedy přešli dočasně do „vyhnanství“ webnode, kde jsme fungovali na doméně ticbet.webnode.cz.

Platební metody a aktivace

Nyní jsme tu konečně s novým webem na své standardní doméně. Nový web nabízí opět možnost automatického přístupu k článkům pro předplatitele. Pokud provedete platbu přes systém PayPal, pak máte článek a tipy odemčen během několika vteřin. Nyní pracujeme i na této automatizaci přes platební bránu Comgate(VISA, MasterCard, Maestro, bankovní převod). Bude k dispozici již brzy! V danou chvíli může být prodleva zpřístupnění webu i pár hodin, ale snažíme se platby zpracovávat co nejrychleji, takže běžně tato metoda aktivace trvá jen 10 – 20 minut. Pro bankovní převody vám provedeme ruční aktivaci během 10 – 20 minut také, ale musíte zaslat screenshot o provedení platby emailem.

Emailové notifikace

Další novinkou, která bude na tomto webu, bude možnost si v osobním nastavení navolit, jaké informace si chcete nechat posílat emailem. V současné verzi webu je zatím pouze možnost všem, nebo nikomu. Tak jsme se rozhodli dočasně nenechat web rozesílat notifikace o nových článcích, abychom nespamovali. Informace o všech nových článcích naleznete na našem Facebooku a Twitteru. Informace o free článcích se pak lze dozvědět i v různých Facebookových skupinách: Sportovní sázky (Chance, Tipsport, Fortuna), Kurzové sázení a Sázkařské Info.

Na zlepšení webu usilovně pracujeme, ihned jak budou nové funkce k dispozici, tak vás budeme informovat emailem, na Facebooku a Twitteru. Sdílením a lajky na všech sociálních sítích náš projekt podporujete. Děkujeme za vaši dosavadní přízeň a budeme se těšit na další dlouhodobou spolupráci.

Váš tým Ticbet.com