1. SC Znojmo vs MFK Vítkovice

Česká rep. -> Fotbalová národní liga

Dnes se hraje Evropská liga. Z pohledu sázkaře jedna z nejtěžších soutěží vůbec. A tak my se dnes budeme soustředit na to málo, co nám zbývá. A tím je zejména ojedinělý zápas Fotbalové národní ligy s kurzem 1,50, která máme tolik rádi. Více o našem názoru na magický kurz 1,50 najdete v našem blogu zde.

 

1. SC Znojmo

Klub, který sledujeme často a tak o dění v něm a okolo něj víme docela dost. Znojmo bojuje o postup do nejvyšší české soutěže rok co rok. A ani tuto sezónu tomu není jinak. Zatím co však před rokem podzimní část fotbalovou národní ligy jednoznačně dominoval, tak start do této sezóny je velmi rozpačitý. Třeba však na rozdíl od minulé sezóny bude závěr této o to silnější. Po 6 zápasech má Znojmo 110 bodů a skóre 13:9. Na úvod sezóny si Znojmo doma vybojovalo bod za remízu s Ostravou. V útočné Vlašimi dokonce 3 body za výhru 5:2 (článek zde). Následovala domácí překvapivá porážka od dalšího týmu s velkými ambicemi Opavy 0:3 (článek zde), poté těsná prohra na půdě lídra tabulky Budějovic 0:1. Doma si Znojmo poradilo s tradičně dobře bránícími Pardubicemi 5:2 a naposledy potvrdilo roli favorita v Prostějově 2:0.

 

MFK Vítkovice

Nováček Fotbalové národní ligy vstoupil do sezóny tak jak se od nováčka i dá čekat. V úvodu prohra v Budějovicích 0:1. Ve druhém kole zaskočili Vítkovice velmi dobře hrající MAS Táborsko 1:0. Na Žižkově hráli Vítkovice 0:0 až do samotného závěru zápasu, ale 3 góly v posledních minutách zpečetili osud Vítkovic na konečných 0:3 pro Žižkov. Doma získali další tři body od Prostějova 2:1. Pak již prohra ve slabém Třinci 1:1 a domácí těsná porážka s Varnsdorfem 1:2. Za dvě výhry mají Vítkovice 6 bodů a celkové skóre záporných 6:10. Žádný velký výkon ani překvapení dnes tedy od hostů čekat nemůžeme.

 

Podle nás se jedná o zcela jasný kurz 1,50, kde domácí nemají proč zaváhat. Vítkovice umí zahrát proti průměrným týmům Fotbalové národní ligy, ale na špici, do které Znojmo bez pochyb patří, nemají. Nováčkovské nadšení končí s pátým kolem a dnes se hraje kolo 7. Pro nás jasná výhra domácích a více gólů, tedy druhý tip +2,5 gólu.

 

Jan E – verifikován

Tip: 1

Kurz: 1,50

 

Jan E – verifikován

Tip: +2,5 gólu

Kurz: 1,67

 

BONUS TIPY JAN E

15.9.2016       Tip  Odds
18:00 Znojmo Vítkovice 1 1.50
18:00 Znojmo Vítkovice +2.5 gólu  
17:30 Nykobing Helsingor +2.5 gólu