Tottenham Hotspur FC vs Sunderland AFC

Anglie -> Premier League

White_Hart_Lane_from_South_End
White Hart Lane (zdroj: Wiki)

Neděle nám nabízí i dohrávku anglické Premier League. Dne hrají své zápasy týmy, které ve čtvrtek hráli Evropskou ligu, tedy Tottenham, Manchester United a Southampton. Southampton není zatím jistotou a sázky na hosty nepatří mezi naše oblíbené. Takže se dnes budeme soustředit na Tottenham, který má i v této sezóně opět jen ty nejvyšší ambice

 

 

 

Tottenham Hotspur FC

Jeden z mála anglických týmů, který v minulém ročníku Premier League proháněl Leicester v boji o titul až do závěrečných kol. Do tohoto ročníku vstoupil Tottenham opět velmi úspěšně. V tomto pátek kole se řadí mezi trojici týmů, které ještě v této sezóně neprohrály. Neporažené týmy jsou Manchester City (15 bodů a skóre 15:4), Everton (13 bodů a skóre 10:3) a Tottenham (8 bodů a skóre 7:2), který zatím odehrál pouze 4 zápasy. Zůstane Tottenham i na konci dnešního dne neporažen? Absencemi dnes jsou:

obránce Danni Rose (3/1)

záložník Moussa Dembele (0/0) suspendován

Otazníkem je:

záložník Nkoudou (0/0)

 

 

 

Sunderland AFC

Již řadu let se tým pohybuje na hranici sestupu. Fanoušci jsou rok co rok připraveni na tuto eventualitu, ale Černé kočky vždy dokáží Premier League zachránit. Starty ligových ročníků určitě nepatří mezi jejich oblíbená období. I tento rok 17. tým minulého ročníku Premier League nezačal úspěšně. 4 zápasy, 1 remíza, 3 prohry je bilance Koček po 4 kolech. Přidáme k tomu ještě sérii absencí a je jasné, že i v tomto roce to nevypadá na vrchní polovinu tabulky, ale spíše opět na boj o záchranu. Dnešními absencemi jsou:

brankář Vito Mannone (2/0) brankářská jednička

obránce Billy Jones (0/0)

záložník Sebastian Larsson (0/0)

útočník Fabio Borini (2/0)

útočník Victor Anichebe (0/0)

S otazníkem jsou:

záložník Lee Cattermole (0/0)

záložník Steven Pienaar (2/0)

 

 

Sunderland začne vyhrávat, ale bez brankářské jedničky je to vždy složitější. Ve středu Tottenham prohrál na Wembley Stadium s Monakem v rámci Ligy mistrů těsně 1:2 a dnes opět zpět na White Hart Lane neponechá nic náhodě. Opět si zde dovolíme dát 2 tipy. Výhra domácích a +2,5 gólu.

 

Další zajímavou analýzu na tento zápas, která je plná statistik, naleznete zde.

 

Jan E – verifikován

Tip: 1

Kurz: 1,35

 

Jan E – verifikován

Tip: +2,5 gólu

Kurz: 1,70