Vsázejte jen to, čemu rozumíte

Vsázejte jen to, čemu rozumíte

chytrostJeden z nejčastějších dotazů, který dostáváme, zní: „Kolik tipů denně dáváte?“ Je to otázka, na kterou není jednoznačná odpověď. Kolik tipů denně vsadit je vždy otázka času a znalostí, případně strategie. Pokud hrajete jen pro zábavu tikety za 10 Kč v kurzu 40,00 a za 5 minut máte vybraných svých 10 favoritů, pak nemáte problém s časem a pravděpodobně si neděláte ani starosti se znalostmi. Ať už online nebo osobně stihnete každý den podat několik takovýchto tiketů. Ve velké většině případů jste však v mínusu a pouze sponzorujete sázkové kanceláře.

Další strategií je vsázet pouze pár tipů denně, jednotlivě a za větší částky. Většinou je pro tuto strategii vhodné vsázet několik lig/sportů, které velmi důkladně sledujete a máte velmi obsáhlé a přesné informace. V tomto případě asi nenajdete velké množství tipů, většinu vsázek dáte na favority, a pokud by přišel nějaký chybně nastavený kurz bookmakery, pak jej okamžitě využijete a to pravděpodobně s vysokou úspěšností.

 

Naší doménou je fotbal, převážně evropský. Rádi však sledujeme i utkání v Austrálii, Japonsku a americkou MLS. Evropský fotbal je velmi obsáhlý, ale při dlouhodobém sledování evropského fotbalu tak nějak plošně se najde mnoho z čeho vybírat. Snažíme se vyhnout Evropské lize, přátelským utkáním států či klubů. Nyní nás čeká reprezentační pauza a první kvalifikační zápasy budou hodně „zajímavé“, ale nikoli sázkařsky. Na to pozor! Týmy, které se dostaly daleko na Euru, pravděpodobně nebudou mít úspěšný start do kvalifikace. Toto po mistrovství světa v Brazílii potkalo například Německo, které prohrálo v Polsku 0:2 v prvním kvalifikačním zápase na Euro 2016. V druhém zápase Němci doma pouze remizovali s Irskem. Semifinalisté z Brazílie Nizozemci pro změnu nezvládli začátek kvalifikace, ale nakonec se ani na finálový turnaj do Francie nepodívali. Takže repre je radno se nyní vyhnout. Tipů bude tedy méně.

Včera se však hrálo dost evropských soutěží, někde jsme si i zvolili první kolo. Nakonec z toho vyšlo 20 tipů, výsledek lze vidět níže v tabulce.

 

Tipy sobota 27.8.2016

160828_Summary

 

Zkoušeli jsme hrát i vyšší kurzy a tak je % úspěšnosti o něco nižší, ale na druhou stranu ROI je dost slušné. Tipy probíhaly celý den a tak jsme nemuseli pokrýt z velkého banku. 20 tipů x 1000,- Kč je 20.000,- Kč vklad, tedy námi doporučovaných 5% na položku. Stejně tak se dal tento počet tipů pokrýt vkladem 10.000,- Kč na sázkový účet a v průběhu dne podávat další tipy. Takže jaké bylo naše ROI? Podle modelu, který se v sázkařském světě používá, bylo naše ROI 112,25%. Pokud však vezmeme v potaz druhou variantu, tedy vklad 10.000,- Kč a na konci dne máme na sázkovém účtu 12450,- Kč, tak je naše ROI za včerejší den 124,50%!

Takže kolik tipů denně? Včera 20, a v pondělí budeme rádi za 2-3. Větší počet tipů nemusí vždy znamenat vyšší zisky. Je to otázka znalosti a zaměření. A toto je přesně naše oblast, ve které se vám snažíme pomoci, kvalitní a spolehlivé informace. Vsázejte vždy jen to, čemu rozumíte!

 

 

Může se vám líbit:

BlogLive sázky na góly  Článek: Melbourne Victory vs Perth
Blog: Tenis live sázky Článek: Sparta Praha vs. Southampton
Blog: Copa Sud Americana Článek: Neapol vs. Lazio
Blog: El Clasico Díl 1  Článek: Zlín vs. Brno