Jaké tipy mají největší hodnotu?

Umění nechat si poradit

problem-449368_640
Kvalitní tipy s analýzou

Každý hledá kvalitní tipy, vysoké kurzy (High Odds), tutovky, fixed matches, zaručené zisky. A jaké tipy tedy mají tu největší hodnotu? Vše záleží na tom, co vsázíte. Pokud vsázíte tipy v kurzu přes 3,00 a více pak logicky máte za každý KO tip mínus 1 jednotku, ale v případě OK tipu získáte 3 jednotky zpět. Očekávaná procentuální úspěšnost je tedy nižší a každým OK tipem doženete hned několik KO tipů.

Jenže většina lidí vsází favority, tedy zápasy/sázkové příležitosti, které mají kurz nižší než 2,00. Navíc tyto tipy skládá do kombinací, nad kterými zůstává rozum stát. A světe div se, občas něco i vyjde a autor tiketů sklízí velkou slávu a obdiv. Jenže vítězství tiketu s 5 a více tipy už se blíží sázení sportky a nemá s profesionálním handicapováním moc společného. Nicméně následující princip platí i pro tyto jednotlivce.

Následující je zároveň i pohled pod pokličku Ticbet.com a jak vybíráme tipy my. V případě sázení na kurzy 1,33 vám s každým OK tipem přibude 0,33 jednotky a to je fajn. Problém je, že v případě KO tipu ztratíte 1 jednotku. Abyste se dostali zpět na nulu, tak nyní potřebujete další tři OK tipy. Často lidé říkají, že kurzy 1,33 si umí vybrat sami. Ano, je to pravda vybrat umí, ale s jakou úspěšností? Pokud netrefíte alespoň 3 ze 4 tipů, tak nebudete ani na nule. Více o matematice a ziskovosti tipů najdete v našem blogu zde.

 

 

 

Pod pokličkou Ticbet.com

Nyní máme na mysli situaci, kdy vsázíte všechny tipy naše nebo své jednotlivě. Jako příklad můžeme uvést včerejší naší debatu o hokejových tipech Ticbet.com. V rámci WS ligy hostil Havířov Jihlavu. Kurz na Havířov byl 2,25 a Havířov má docela formu, ale Jihlava doma zaváhala s Benátkami a tak jsme se na tipu neshodli a raději jej vynechali. Místo toho jsme pak dali tipy na Budějovice a Prostějov. Pokud bychom dali tip na Havířov tak ten by nám včera anuloval náš hokejový zisk, tedy 2 tipy.

Z toho jasně vyplývá, že v těchto třech tipech měl největší hodnotu tip na Havířov, který jsme nedali. Na Budějovice byl kurz 1,31 a na Prostějov 1,55. Pokud bychom dali Havířov, pak bychom v hokeji měli -0,14 jednotky. Takto jsme 0,86 jednotky v plusu. Pro většinu lidí, včetně našeho sázecího systému Jan E tedy má největší hodnotu ten tip, který nevsadíme. Někdy vsadit méně rovná se více a důležité je tipy konzultovat s někým, kdo tomu rozumí.

 

 

A to je přesně naše poslání. Snažíme se být vašimi konzultanty, a pokud si díky našim analýzám nějaký tip rozmyslíte, pak jsme vám třeba ušetřili i spoustu peněz, minimálně však 1 vsazenou jednotku. Takže není důležité vsadit každý náš tip, občas můžete vydělat jen tím, že po poradě s naším webem něco nevsadíte.