Manchester City FC vs Borussia Mönchengladbach

Evropa -> Liga mistrů

Dnešní odložený zápas ligy mistrů bude první prověrkou Citizens pod vedením Pepa Guardioli. Včerejší průtrž mračen proměnila trávník a Etihad Stadium v bazén a tak se týmy utkají až dnes odpočatí o jeden den navíc.

 

Manchester City FC

Kdo by tým neznal. Top anglický klub s vysokými ambicemi, které stále nenaplňuje. Vždy skončí jen kousek od svého snu, tedy vítězstvím v Lize mistrů. A tak si pro tento rok klub najal někoho, kdo ví jak Ligu mistrů vyhrávat. Pep Guardiola se před sezónou ujal týmu a již v prvním veledůležitém zápas minulý víkend dokázal potěšit fanoušky vítězstvím v Manchesterském derby. V předchozích třech zápasech toto Citizens nedovedli. A tak i dnes se máme na co těšit, nový Manchester City. Absence City:

útočník Aguero (vykartovaný)

S otazníkem:

obránce Vincent Kompany (0/0)

záložník Ilkay Gündoğan (0/0)

 

 

 

Borussia Mönchengladbach

Německý klub, který v minulé sezóně skončil na 4. místě Bundesligy 5 bodů za Leverkusenem. Mönchengladbach si tedy zahrál kvalifikaci o Ligu mistrů. V té si klub snadno poradil s Young Boys Bern. Ve Švácarsku zvítězil Borussia 3:1 a v domácí odvetě YB Bern deklasovala 6:1. Tahounem klubu je záložník Throgan Hazard, bratr slavnějšího Edina. Dále stojí za zmínku zkušený Brazilec Raffael, který v každémsezóně za Borussii nastřílel vždy více jak 12 gólů v sezóně. Borussia určitě nepřijela do Manchesteru jen složit zbraně a odevzdat 3 body. Absencemi dnes budou:

obránce Alvaro Dominguez (d 0/0)

obránce Doucouré (d 0/0)

záložník Schulz (0/0)

záložník Herrmann (1/0)

útočník Drmic (f 0/0)

 

 

Německý klub má velkou kvalitu, ale Manchester City větší. Asi tak by se dal shrnout dnešní zápas v jedné větě. Naposledy se tyto dva kluby utkaly ve skupinové části Ligy mistrů před rokem. V Německu zvítězili Citizens 2:1 a doma bylo skóre 4:2. I proto je kurz na +2,5 gólu pouze okolo 1,40. Oba týmy se budou prezentovat útočně. Manchester City má vyšší kvalitu a Guardiolu. Po včerejších výsledcích Barcelony a Bayernu můžeme čekat podobnou gólovou bilanci i zde. Jen konečné skóre vidíme něco jako 3:1 nebo 4:2 pro domácí. Takže naše tipy jsou výhra domácích a ještě +2,5 gólu. VSADIT ZVLÁŠŤ!

S vyšším rizikem se pak nabízí i +3,5 gólu v kurzu přes 2,00, což vypadá velmi lákavě.

 

Pro zajímavé informace a sázecí strategie zkuste se podívat do našeho blogu zde!!!

 

Jan E – verifikován

Tip: 1

Kurz: 1,40 

 

Jan E – verifikován

Tip: +2,5 gólu

Kurz: 1,43