Mountfield HK vs. HC Energie Karlovy Vary

Česká rep. -> Extraliga

Dnes nás čeká velká porce hokejových utkání české Extraligy. Pro nás je nejzajímavější utkání na východě Čech, kam přijedou Karlovy Vary. Hradec už několikátou sezónu ukazuje, že patří na špici české nejvyšší soutěže. Právě dnes si Východočeši spraví chuť na outsiderovy ze západu.

 

Mountfield Hradec Králové

Tým prošel razantní přestavbou a i mírným omlazením.

Odešli:

Courchaine, Honejsek, Ihnačák, Král, Svoboda, Vantuch, Vašíček, Hronek a nové angažmá si hledá Pilař

Přišli:

Bača (Orli Znojmo), Barák (HK 36 Skalica), Džerinš (Dinamo Riga), Gregorc (HC Dynamo Pardubice), Jarůšek (BK Mladá Boleslav), Potulny (Pelicans Lahti), Rybár (ŠHK 37 Piešťany) a Štajnoch (HC Dynamo Pardubice)

Tým se již téměř sehrál. První zápas vedl Mountfield doma 4:1 a i přes to prohráli v prodloužení 4:5. Poté přišla prohra 1:3 na ledě favorita soutěže z Brna.

 

HC Energie Karlovy Vary

Soupeř ze západu má úplně jiné starosti. V posledních letech každoročně účastník play-out.A rok od roku je to čím dál více nahnuté směrem ke WSM lize. Navíc nikdo nemá zájem, aby se tým ze západních Čech udržel v soutěži. Dle nás se jedná o největšího outsidera pro tuto sezónu.

 

Hradečtí hokejisté dnes odčiní blamáž a nasází Varům spoustu gólů. Dopomoci by k tomu mohl i český bojovný reprezentant Richard Jarůšek, který v loňské sezóně zářil v dresu Mladé Boleslavi.

 

Jan E – verifikován

Tip: 1

Kurz: 1,50 

 

Jan E – verifikován

Tip: +4,5 gólu

Kurz: 1,50