Pojišťování

Pojišťování sázek

Dnes se podíváme na jeden princip, který by měl být povinností každého sázkaře, pojišťování. Zejména u kurzu 1,50, o kterém jsme již hovořili zde. Když se vsází proti, tedy dvojtip 1X či X2, tak se tento systém vyplatí. Logicky se jedná o systém, který z časových důvodů nemá smysl aplikovat u sázek za 10,- Kč. Hráli byste tak na zisk jen pár korun a čas vs. výkon je nula. Ovšem pokud vsadíte dvojtip, který je v kurzu přes 2,00 a váš tým dá první gól, pak již je jen otázka času kdy si vsadit Live sólovku na opačný tým. Tedy proti sobě. Čím déle počkáte, tím lépe. Zápasy Barcelony či Bayernu Mnichov, tedy týmů, které mají držení míče okolo 60% a více se pojišťují ihned. Neustále totiž hrozí vyrovnání, tak je dobré nečekat a čím dřív tím líp pojistit.

logo_white logo_white logo_white logo_white

Pokud se vše odehrává v prvních 10 minutách, tak je to těžké, protože i když tito velcí favorité prohrávají, tak kurzy na ně nestoupají. U papírově horší soupeřů je to však jiné. Nejlepší však je, pokud máte vsazeno například X2 v kurzu 2,20 a Tým 2 dál první gól na 0:1 třeba v 60. minutě. To kurzy vyskočí tak pěkně, že najednou máte na Tým 1 kurz 3,50 a můžete si dělat, co chcete. Jediné co byste dělat neměli je radovat se z výhry, protože je možné, že padne ještě více než jeden gól a vy byste svůj vklad neměli riskovat. Ano, vidina velkého zisku je proč sázkové kanceláře tolik vydělávají. Moudrý sázkař se však raději spokojí s malým plusem, než se trápit velkým mínusem. Tabulka níže uvádí příklad, jak pojistit:

 

 

  Tip X2  
   1 000.00 Kč 2.20    2 200.00 Kč
     
  Live tip 1  
      629.00 Kč 3.50    2 201.50 Kč
     
Net profit X2       571.00 Kč
Net profit 1       572.50 Kč

 

Při pojišťování je pak důležité ještě zvážit, zda chceme pojišťovat jen vklad, nebo raději vyrovnáme pojištěním sázky. V případě vyrovnaných sázek totiž bereme stejnou částku ať už zápas dopadne jakkoli, viz tabulka.

 

 

Příkladem

Příklad pojištění z Eura včera. Pokud jste včera vsadili dle nás Anglii v kurzu okolo 1,90 třeba 1000,- Kč, pak po první gólu Anglie byl kurz na remízu určitě okolo 5,00. Takže šlo snadno vsadit třeba 350,- Kč a tím mít i tu smolnou remízu z nastaveného času pojištěnou. Tím byste zůstali v plusu. Článek z balíčku Euro 2016 zde.

Můžete nás také sledovat na Twitteru:

Ticbet twitter @ticbetcom

 

Denní tikety na Instagramu jako tento níže najdete zde:

Ticbet Instagram @ticbet

 

 

 

 

 

Může se vám líbit:

BlogLive sázky na góly  Hokej Bet: Hokej Bet tiket 6.2. 2017 
BlogProč jsem v mínusu?  ČlánekBraga vs Tondela
Blog: Podvod jménem  High Odds: High Odds tiket 31.1. 2017 WIN!
Blog: Magický kurz 1,50 Tikety: Tiket dne pro 4.2. 2017 WIN!

 

Zde najdete nabídku výhodných mikroslužeb. Klikněte a určitě si něco vyberete.